Що таке протезування яєчка

Протезування яєчка - це пластична хірургічна операція по встановленню силіконового імпланту в мошонку. Операція має косметичний ефект, не впливає на здоров'я пацієнта. Силіконовий імплант виготовляється за індивідуальними мірками, має гладку й рівну поверхню. зовні нагадуючи чоловічі яєчка. Матеріалом для протеза служить силікон і гібридні речовини, що забезпечують хорошу приживлюваність, відсутність дискомфорту і малу ймовірність розвитку ускладнень. Якщо ж імплант не приживається, його видаляють хірургічним шляхом.

Операція здійснюється під місцевою анестезією. Тривалість процедури - близько 20 хвилин. Після протезування пацієнта переводять в стаціонар на 1-2 доби. У деяких випадках приписується гормональна терапія. Шви знімають приблизно через 10 днів.

Кому показано протезування яєчка

Протезування яєчок проводиться в разі вродженого відсутності одного або двох яєчок, хірургічного або травматичного їх видалення. Цілі протезування тільки косметичні. Штучні яєчка, як правило, виготовляються з полімерного матеріалу. Вироби мають овальну форму, які зовні нагадують чоловічі яєчка. Поверхня імплантату рівна і гладка, а також досить міцна, щоб витримати раптове фізичний тиск. Сучасні протези мають максимальну біоінертністю, тобто не викликають реакції відторгнення в організмі.

Іноді замість твердого протеза може застосовуватися рідкий гель, введення якого дає хороші косметичні результати і не викликає згодом ускладнень.

Часто важко встановити, яким методом досягнутий косметичний результат. Ми володіємо обома методами.

Відсутність яєчка може бути викликано наступними причинами:

  •  вроджена відсутність одного (монорхія) або відразу обох яєчок (анорхія);
  •  порушення процесу опускання яєчка в мошонкку - крипторхізм;
  •  атрофія тестикул в результаті якого-небудь захворювання;
  •  травматична ампутація тестикул;
  •  наслідки хірургічного видалення яєчок, наприклад, при онкологічному захворюванні.

Ніякого впливу на репродуктивну функцію цей імплант не робить.

Операція з протезування яєчка проста у виконанні, ризик ускладнень мінімальний. При огляді хірург зможе індивідуально підібрати розміри штучного яєчка.

Протезування яєчок - необхідний елемент естетичного і психологічного комфорту чоловіки.

Як робиться протезування яєчка

У центрі лазерної естетики RomiTal в г. Киев використовуються тільки високоякісні сертифіковані протези зі 100% биосовместимостью. Протезування яєчок не є складною операцією, проте вимагає ювелірності роботи і якісного обладнання.

Під час операції проводиться розріз на мошонці, по можливості виділяються залишки сім'яного канатика і до них, спеціальними нитками, проводиться підшивання імпланта для його фіксації. В цьому випадку можна домогтися фізіологічного скорочення м'язів сім'яного канатика і при цьому буде підніматися яєчко, як в нормі. Якщо ж канатик відсутня, імплант фіксується до тканин мошонки.

При проведенні операції тканини мошонки ніяк не зачіпаються і не пошкоджуються, що гарантує відсутність ускладнень. Імплант, володіючи 100% биосовместимостью, не викликає ніяких неприємних відчуттів і приживається, не створюючи будь-якого дискомфорту. Найбільш неприємним ускладненням слід вважати післяопераційну гематому в області шва, яка виникає лише в 1-2% випадків. Обмеження статевого життя на 2 тижні. Загоєння і відновлення зазвичай проходять без будь-яких складнощів. Після повного загоєння на шкірі не залишиться ніяких слідів. Мошонка з протезувати яєчком виглядає максимально природно.

Переваги протезування яєчка

Операція з протезування яєчка - це легке оперативне втручання, яке має мінімальний період відновлення. Суть операції спрямована більше на естетичний результат, так як протезувати яєчко ні виконує жодну з фізіологічних функцій. Таким чином, чоловік з протезувати яєчком (або двома яєчками) зможе набути впевненості в собі знову насолоджуватися повноцінним сексуальним життям. Вже через 2 тижні після операції ніхто не зможе зрозуміти, що у на місці яєчка варто протез.

Інструментарій та оснащення

Для протезування яєчка лікарі нашого центру використовують новітнє обладнання з мінімальними ризиками і кровопотерями. В процесі операції використовується скальпель, саморассасивающіеся нитки, хірургічні ножиці та інші інструменти.

Результат протезування яєчка

В результаті операції чоловік зможе стати володарем двох яєчок, зберегти впевненість і мужність, а також, привести своє інтимне життя в порядок. Варто пам'ятати, що протезувати яєчко не виконує фізіологічної дії, а є лише естетичним результатом. Мошонка з протезувати яєчком виглядає максимально природно.

Післяопераційний і відновний періоди

Після протезування пацієнта переводять в стаціонар і виписують на 2-3 день. Після оперативного втручання необхідно проводити перев'язки протягом двох тижнів (їх виконує уролог на амбулаторному прийомі). Через 14 днів знімаються шви. Протягом місяця після операції рекомендуємо не займатися фізичними навантаженнями (займатися в спортзалі, піднімати тяжкості). Також рекомендується утриматися від статевої активності. У деяких випадках приписується гормональна терапія. Загоєння і відновлення зазвичай проходять без будь-яких складнощів. Після повного загоєння на шкірі не залишиться ніяких слідів.

Питання

Як підготуватися до операції?

Перед операцією пацієнт повинен здати аналізи крові і сечі. При наявності запальних захворювань попередньо необхідно пройти курс лікування антибіотиками. Також чоловіка огляне андролог і підбере анатомічно відповідний імплант. Протези випускаються в трьох розмірах (маленький, середній, великий) з різних матеріалів. Він підбирається для кожного чоловіка індивідуально. При відсутності протипоказань призначається день операції.

Які протипоказання існують?

Утриматися від протезування яєчка слід при наявності наступних протипоказань:

  • • будь-який гострий запальний процес в організмі;
  • • загострення хронічних захворювань (запальних і незапальних);
  • • декомпенсація цукрового діабету, коли спостерігається дуже високий рівень цукру в крові;
  • • системні захворювання в період загострення;
  • •    психічні розлади.

Більш детально про протипоказання розповість доктор на огляді.

Показання

Відсутність одного або двох яєчок.

Результат

Наявність двох яєчок.

До операції

фізична неповноцінність на тлі відсутності яєчка.

Після операції

чоловіча впевненість в собі, повернення до сексуального життя, наявність двох яєчок.


Переваги методу

Мінімальний період відновлення, через 2 тижні ніхто не помітить, що яєчко - це протез, швидкий період реабілітації

Може поєднуватися

З пластикою вуздечки.


Інструментарій і оснащення

Скальпель, саморозщіпні нитки, хірургічні ножиці та інші інструменти.

Час проведення

Продолжительность процедуры

20 хвилин

Анестезія

Місцева ТАК
Загальний наркоз НІ

Терміни госпіталізації

Стаціонар

2-3 дні

Повернення до активної діяльності

14 днів

Повне відновлення

1 місяць


Cпециалисты направления

Нашеда Сергей Васильевич

Уролог, Хірург Лікар вищої категорії. 12 років досвіду Лікар-уролог, хірург більше десяти років працює в напрямку урології та андрології. Займається науковою діяльністю, має вищу категорію в медицині. Оперативним і консервативним методами лікує запальні захворювання

Переваги клініки «РомиТаль»