Що таке протезування яєчка

Протезування яєчка - це пластична операція зі встановлення силіконового імпланту в мошонку. Операція має косметичний ефект, не впливає на здоров'я пацієнта. Силіконовий імплант виготовляється за індивідуальними мірками, має гладку та рівну поверхню. зовні нагадуючи чоловічі яєчка. Матеріалом для протезу служить силікон та гібридні речовини, що забезпечують хорошу приживаність, відсутність дискомфорту та малу ймовірність розвитку ускладнень.

Операція здійснюється під місцевою анестезією. Тривалість процедури – близько 30 хвилин. Після протезування пацієнт через 1-2 години може самостійно піти жінкою. Шви знімають приблизно за 10 днів.

Кому показано протезування яєчка

Протезування яєчок проводиться у разі вродженої відсутності одного або двох яєчок, хірургічного або травматичного їх видалення. Цілі протезування лише косметичні. Штучні яєчка, як правило, виготовляються із полімерного матеріалу. Вироби мають овальну форму, що зовні нагадують чоловічі яєчка. Поверхня імплантату рівна та гладка, а також досить міцна, щоб витримати раптовий фізичний тиск. Сучасні протези мають максимальну біоінертність, тобто. не викликають реакції відторгнення в організмі.

Відсутність яєчка може бути викликано такими причинами:

  • вроджена відсутність одного або відразу обох яєчок;
  • порушення процесу опускання яєчка в мошонку - крипторхізм;
  • атрофія тестикул внаслідок будь-якого захворювання;
  • травматична ампутація яєчок;
  • наслідки хірургічного видалення яєчок, наприклад, при онкологічному захворюванні.

Жодного впливу на репродуктивну функцію цей імплант не надає.

Операція з протезування яєчка проста у виконанні, ризик ускладнень мінімальний. При огляді хірург зможе індивідуально підібрати розмір штучного яєчка.

Протезування яєчок – необхідний елемент естетичного та психологічного комфорту чоловіка.

Як робиться протезування яєчка

У центрі лазерної естетики RomiTal у м. Київ використовуються лише високоякісні сертифіковані німецькі протези зі 100% біосумісністю. Протезування яєчок не є складною операцією, проте вимагає ювелірності роботи та якісного обладнання.

Під час операції проводиться розріз на мошонці або в паху, по можливості виділяються залишки насіннєвого канатика і до них спеціальними нитками проводиться підшивання імпланта для його фіксації. У цьому випадку можна досягти фізіологічного скорочення м'язів насіннєвого канатика і при цьому підніматиметься яєчко як справжнє. Якщо канатик відсутній, імплант фіксується до тканин мошонки.

При проведенні операції тканини мошонки не зачіпаються і не пошкоджуються, що гарантує відсутність ускладнень. Імплант, володіючи 100% біосумісністю, не викликає ніяких неприємних відчуттів і приживається, не створюючи будь-якого дискомфорту. Найнеприємнішим ускладненням слід вважати післяопераційну гематому в ділянці шва, яка виникає лише в 1-2% випадків. У післяопераційному періоді потрібне обмеження статевого життя на 2 тижні. Загоєння та відновлення зазвичай проходять без будь-яких складнощів. Після повного загоєння на шкірі не залишиться жодних слідів. Мошонка із протезованим яєчком виглядає максимально природно.

Переваги протезування яєчка

Операція з протезування яєчка має мінімальний період відновлення. Суть операції спрямована більше на естетичний результат, оскільки протезоване яєчко не виконує жодну з фізіологічних функцій. Таким чином, чоловік з протезованим яєчком (або двома яєчками) зможе знайти впевненість у собі знову насолоджуватися повноцінним сексуальним життям. Вже через 2 тижні після операції ніхто не зможе зрозуміти, що у чоловіка на місці яєчка стоїть протез.

Інструментарій та оснащення

Для протезування яєчка лікарі нашого центру використовують найновіше обладнання з мінімальними ризиками та крововтратами. У процесі операції використовується хірургічний інструментарій, нитки, що саморозсмоктуються, високоякісний протез.

Результат протезування яєчка

В результаті операції чоловік зможе стати володарем двох яєчок, зберегти впевненість і мужність, а також привести своє інтимне життя до ладу. Варто пам'ятати, що протезоване яєчко не виконує фізіологічної функції, а дає лише естетичний результат. Мошонка з протезованим яєчком виглядає максимально природно.

Післяопераційний і відновний періоди

Після протезування пацієнта через 1-2 години може самостійно залишити клініку. Після оперативного втручання необхідно проводити перев'язки протягом 10 днів (це можна робити самостійно вдома або у нас у клініці). Через 10 днів знімаються шви. Протягом місяця після операції рекомендуємо не займатися фізичними навантаженнями (займатись у спортзалі, піднімати тяжкості). Також рекомендується утриматися від статевої активності. У деяких випадках приписується гормональна терапія. Загоєння та відновлення зазвичай проходять без будь-яких складнощів. Після повного загоєння на шкірі не залишиться жодних слідів.

Питання

Як підготуватись до операції?

Перед операцією пацієнт має здати аналізи. За наявності запальних захворювань необхідно пройти курс лікування антибіотиками. Також чоловіка огляне уролог і підбере анатомічно підходящий імплант. Протези випускаються у п'яти розмірах та з різних матеріалів. Він підбирається кожному за чоловіка індивідуально. За відсутності протипоказань призначається день операції.

Які існують протипоказання?

Утриматися від протезування яєчка слід за наявності наступних протипоказань:

  • будь-який гострий запальний процес в організмі;
  • загострення хронічних захворювань;
  • декомпенсація цукрового діабету, коли відзначається надто високий рівень глюкози у крові;
  • системні захворювання у період загострення;
  • психічні розлади.

Більш детально про протипоказання розповість лікар на огляді.

Показання

Відсутність одного чи двох яєчок.

Результат

Наявність двох яєчок.

До операції

фізична неповноцінність на тлі відсутності яєчка.

Після операції

чоловіча впевненість в собі, повернення до сексуального життя, наявність двох яєчок.


Переваги методу

Мінімальний період відновлення, через 2 тижні ніхто не помітить, що яєчко - це протез, швидкий період реабілітації

Може поєднуватися

З пластикою вуздечки.


Інструментарій і оснащення

Хірургічний інструментарій, нитки, що саморозсмоктуються, імплант.

Час проведення

Продолжительность процедуры

30 хвилин

Анестезія

Місцева ТАК
Загальний наркоз НІ

Терміни госпіталізації

Стаціонар

Амбулаторно

Повернення до активної діяльності

14 днів

Повне відновлення

1 місяць


Ціни

Услуга Цена, грн
Протезування яєчка (без вартості протеза)
Ціни від
30 000

Cпециалисты направления

Нашеда Сергей Васильевич

Уролог -хирург Кандидат медичних наук, Лікар вищої категорії. 17 років досвіду

Звездиліна Людмила Стратонівна

Анестезіолог, лікар вищої категорії досвід роботи понад 20 років роботи

Гармаш Наталія Анатоліївна

Старша медсестра

Переваги клініки «РомиТаль»