Що таке лазерне видалення гострих кондилом

Гострі кондиломи - це прояв вірусу папіломи людини на слизових оболонках у вигляді вузликів рожевого або бурого кольору, різної форми і розміру. Кондиломи легко передаються від людини до людини. Тому фахівці клініки Центру лазерної естетики RomiTal в Києві настійно рекомендують своєчасно позбавлятися від даних новоутворень. Ми пропонуємо абсолютно безболісний метод - лазерне видалення гострих кондилом.

Кому показано лазерне видалення гострих кондилом

Вірус дуже поширений завдяки кільком можливим шляхам його передачі. Нерідко через кондиломи або кісти людина не може виконувати свої професійні обов'язки.
Кондиломи супроводжуються неприємними симптомами:

 •  відчуттям стороннього тіла;
 •  сверблячкою геніталій;
 •  вологістю інтимних ділянок шкіри, уражених кондиломами.

Все хоча б раз бачили на шкірі такі новоутворення, як бородавки або папіломи. Вони з'являються з-за надмірної і неконтрольованого росту клітин. Всього відомо близько 30 видів новоутворень шкіри.
Згідно клінічній картині новоутворення поділяють на:

 •  Доброякісні;
 •  злоякісні;
 •  прикордонні або передракові стани.

Доброякісні новоутворення не є небезпечними для людини і піддаються терапії в рамках дерматологічних кабінетів.

Як робиться лазерне видалення гострих кондилом

Лазерне видалення кондилом - інноваційний метод, який використовується в Центрі лазерної естетики RomiTal, повноправно вважається найбільш безпечним і ефективним.

Для лікування кондилом, в нашому центрі використовується сучасна італійська лазерна апаратура нового покоління. Терапія здійснюється вуглекислотним лазером, здатним точково впливати виключно на тканини пошкодженої зони прямої кишки, не зачіпаючи здорові ділянки. М'який вплив фракційного лазера робить проведення процедури безболісним і скорочує процес реабілітації.

Лазерне видалення гострих кондилом, в середньому триває близько 15 хвилин.

Інноваційна лазерна система заснована на взаємодії лазера і радіочастотного джерела, що дозволяє проводити видалення з максимальною безпекою та надійним результатом.

Переваги лазерного видалення гострих кондилом

Головні переваги лазерного видалення - це безпека і стерильність. Лазер надає бактерицидний ефект, що виключає ризик інфікування в подальшому. Пристрій не пошкоджує навколишні тканини, так як випромінювання впливає тільки на патологічний процес. Інші достоїнства лазерного видалення:

 •  не залишає шрамів;
 •  процедура триває 10-15 хвилин;
 •  реабілітаційний період не займає багато часу;
 •  ризик кровотечі відсутня;
 •  новоутворення видаляють за одну процедуру;
 •  ціна на операцію можна порівняти з традиційним хірургічним методом.

Інструментарій та оснащення

Під час операції використовуються хірургічні інструменти, лазер.

Результат лазерного видалення гострих кондилом

Новоутворення видаляють за один 15-20-хвилинний сеанс. На шкірі не залишається рубців і шрамів - метод безкровний, тому доктору не потрібно накладати шви в кінці операції.
Використання лазера при лікуванні конділоматоза дозволяє не тільки домогтися гарного косметичного ефекту після процедури, а й знизити ризик рецидиву новоутворення на тому ж місці за рахунок того, що лазер коагулює всі патогенні клітини.

Післяопераційний і відновний періоди

Після видалення кондилом пацієнт відразу ж може відправитися додому, госпіталізація не потрібна - це амбулаторна процедура. Однак в домашніх умовах слід дотримуватися ряду правил:

 1.  дотримуватися гігієнічні заходи;
 2.  ретельно витирати промежину і статеві органи одноразовим паперовим рушником;
 3.  протягом двох тижнів намагайтеся не дратувати ділянку операції, уникайте засмаги і відмовтеся від відвідування лазні та сауни.

Питання

Який лікар займається видалення кондилом?

Малоінвазивне видалення кондилом може провести дерматолог, гінеколог (якщо бородавки розташовуються на статевих органах жінки), уролог (коли кондиломи розташовані на пенісі) або проктолог (коли кондиломи локалізовані в анальної зоні).

Чому у мене з'явилися кондиломи?

Єдина причина кондилом - це папіломавірус. Інфікування найчастіше відбувається при статевих контактах, інші шляхи передачі не мають істотного значення. Важливо, що кондиломи в аногенітальний зоні з'являються не відразу після причинного контакту. Зазвичай проходить від півроку до року (у жінок прояви розвиваються швидше, ніж у чоловіків).
Основна інформація про лазерному видаленні гострих кондилом

 1.  Показання. Наявність кондилом та інших новоутворень.
 2.  Результат. Лазерне видалення гострих кондилом. До операції: біль в паху, свербіж геніталій, вологість покривів. Після операції: Відсутність дискомфорту, шкіра чиста і гладка, без новоутворень та папілом.
 3.  Переваги методу. Чи не залишає шрамів; реабілітаційний період не займає багато часу; ризик кровотечі відсутня; новоутворення видаляють за одну процедуру.
 4.  Чи може поєднуватися. З лазерним видаленням водянки яєчка.
 5.  Інструментарій і оснащення. Хірургічні інструменти, лазер.
 6.  Час проведення. Від 10 хвилин до 15 хвилин.
 7.  Анестезія. Місцева - так. Загальний наркоз - немає.
 8.  Терміни госпіталізації. Стаціонар: немає. Повернення до активної діяльності: 2 дня. Повне відновлення - 7-10 днів.

Cпециалисты направления

Нашеда Сергей Васильевич

Уролог, Хірург Лікар вищої категорії. 12 років досвіду Лікар-уролог, хірург більше десяти років працює в напрямку урології та андрології. Займається науковою діяльністю, має вищу категорію в медицині. Оперативним і консервативним методами лікує запальні захворювання

Переваги клініки «РомиТаль»