Що таке корекція форми губ (хейлопластика)

Хейлопластика - це косметична процедура, призначена для створення такої форми губ, яку бажає жінка.

Основна мета хейлопластики - видозміна контуру губ, їх наповненості з метою надання привабливості, створення сексуального образу. Такий тип хірургічних процедур належить до естетичної пластики. З її допомогою можна усунути зморшки, видалити недоліки та новоутворення. Редукційні зміни виконуються при прагненні пацієнта зменшити обсяг і довжину губ. Для усунення аномалій або вад використовується реконструктивна технологія.

Кому показана корекція форми губ (хейлопластика)

Застосовується за медичними показаннями у дітей з вродженою «заячою губою» або «вовчою пащею». Кращі досягнення спостерігалися в тих випадках, коли виправлення виконувалися у дітей у віці 3-6 місяців.

В естетичних цілях проводиться при бажанні жінки:

  • Змінити обрис і обсяг губ.
  • Позбутися від зморшок, асиметрії.
  • Підтягнути обвислі куточки.

Як робиться пластика губ (хейлопластика)

Технологія проведення операції залежить від обраних методик.

Методика Булхорн спрямована на зміну форми верхньої губи та зниження відстані від верхнього краю до основи носа.

БУЛХОРН:

Верхня губа після операції стане коротшим, злегка підніметься.

Оперативне втручання проходить під місцевою анестезією, за бажанням пацієнта можна застосувати загальний наркоз.

Тривалість від 30 хвилин - до 1 години. Госпіталізація не потрібна, виписка в той же день. Зняття швів через 5-7 днів.

Проводиться 2 способами: із зовнішнім доступом (робиться незначний розріз між носом і губами) або внутрішнім (розріз всередині слизової оболонки). Потім м'які тканини піднімають, фіксуються до окістя, скорочується відстань між підставою носа і губою. Верхня губа стає об'ємніший, спокусливий.

Пластика Париж дозволяє з будь-яких губ виліпити ідеальну форму.

ПАРИЖ:

В результаті пластики губ Париж кожен пацієнт, незважаючи на повноту і розмір губ, може отримати ідеальні губи з вираженою серцевиною.

Знеболення місцеве. Досить залишатися в стаціонарі кілька годин після операції, а потім, після обходу, можна вирушати додому. При необхідності зняття швів лікар вкаже день для відвідування клініки.

Техніка Париж дає можливість змінювати всі типи губ і створювати бажану форму. Для цього хірург під кожного пацієнта розробляє індивідуальні прийоми, робить розрізи в потрібних місцях і моделює замовлену форму. Операція являє собою поліпшений варіант VY корекції. Роблячи вертикальні та горизонтальні розрізи, хірург змінює конфігурацію губ, потім закріплює вигини хірургічними нитками, домагаючись бажаного ефекту.

Красиві «губи бантиком» створюють за допомогою V-Y пластики, роблячи один або кілька розрізів по червоній кромці.

V-Y ПЛАСТИКА:

V-Y технологія дає хороший результат. Форма «у вигляді бантика» красива і природна.

Може проходити під загальною анестезією, при незначному втручанні використовують місцеве знеболення. Незважаючи на розрізи, оперативне втручання малоінвазивне. Виписка відбувається в той же день.

Назва цієї методики походить від способу надрізу і конфігурації шва. На окантовках губ робиться надріз, за ​​формою нагадує букву V, хірург переміщує назовні внутрішню оболонку. Створена нова форма зашивається Y-образним швом. Лікар ретельно планує операцію. Кількість V-розрізів, їх розміщення впливає на обрис губ. Красива серцевина створюється за допомогою двох V-розрізів, розташованих на близькій відстані.

РЕЗЕКЦІЯ DAO, КОРНЕР ЛІФТ - це операція з підйому куточків губ.

РЕЗЕКЦІЯ DAO, КОРНЕР ЛІФТ

Пластика губ за методикою КОРНЕР ЛІФТ і резекції DAO не збільшує обсяг, а тільки піднімає опущені куточки. В результаті створюється загальне враження омолодження обличчя. Операція поєднується з іншими видами хейлопластики або ін'єкційними способами удосконалення.

Резекція DAO проводять під місцевим знеболенням, для КОРНЕР ЛІФТ рекомендують загальний наркоз. Час операції 1-2 години. Бажано залишитися під наглядом медичного персоналу протягом 1 доби.

У місці розрізу над куточками верхньої губи хірург січуть невеликі ділянки шкіри, підшиває м'язи, тим самим підтягуючи куточки. Внутрішній доступ з боку слизової є перевагою пластики DAO в порівнянні з технологією КОРНЕР ЛІФТ. При використанні методики резекції DAO на обличчі немає ніяких слідів.

Хейлопластика - це красиві губи на все життя.

Переваги пластики губ

Перевагою такого виду процедур є те, що після корекції пацієнт отримує бажану форму губ, яка збережеться протягом усього життя, а також позбавляється від зморшок і косметичних недоліків.

Інструментарій та оснащення

Залежно від обраної методики проведення операції, використовуючи сучасні хірургічні інструменти, лікар робить розрізи в певних точках. При накладанні швів застосовують спеціальні хірургічні нитки. Для зовнішніх розрізів беруться нитки, що вимагають подальшого вилучення, для внутрішніх розрізів - самостійно розсмоктуються.

Результат хейлопластики

Пацієнт може вибрати будь-яку форму губ, та хірург змоделює її на його замовлення. Насолодитися остаточним результатом можна вже через місяць. Після операції спостерігаються незначні набряки, які проходять протягом тижня. Через 7 днів, коли знімуть шви та зменшиться набряк, вимальовуються нові контури.

Післяопераційний та відновний періоди

Тривалість післяопераційного періоду залежить від складності поставленого завдання, ступеня змін та обраної методики. У першу добу після операції до губ слід прикладати холодні компреси. Рекомендується звести до мінімуму розмови, їсти не гарячу, рідку їжу. Після їжі промивати губи антибактеріальним засобом або користуватися маззю, призначеної лікарем. У разі накладення швів слід для їх зняття відвідати клініку в зазначений період (зазвичай 4-7 день після операції).

Питання

Коли можна буде після пластики губ користуватися декоративною косметикою?

Користуватися декоративною косметикою можна буде після повного загоювання ран - через 4 тижні.

Яка дієта рекомендується після пластики губ?

У післяопераційний період важлива мінімальне навантаження на губи. У перші дні після операції слід відмовитися від твердої їжі, віддати перевагу супу або супу-пюре. Їжа не повинна бути гарячою. Згодом пацієнт сам, оцінюючи свій стан, визначає, коли можна перейти на звичне харчування.

Основна інформація про хейлопластика

Показання

Бажання змінити форму, розмір, контури губ і позбутися від естетичних недоліків

Результат

Видозміна контуру губ, їх наповненості

До операції

Форма губ не відповідає бажанням пацієнта, присутні естетичні дефекти

Після операції

Форма губ відповідає бажанням пацієнта, не має дефектів


Переваги методу

Операція малоінвазивна, з нетривалим реабілітаційним періодом і швидким відновленням

Може поєднуватися

З блефаропластикой, пластикою носа, фейсліфтингом, отопластикою, підтяжкою особи


Інструментарій і оснащення

Інструментарій і оснащення Хірургічні інструменти, обладнання та препарати від провідних світових виробників на підставі діючих ліцензій

Час проведення

Продолжительность процедуры

Тривалість від 30 хвилин - до 1 години

Анестезія

Місцева ТАК
Загальний наркоз По необхідності

Терміни госпіталізації

Стаціонар

1 день — 1 доба

Повернення до активної діяльності

7-14 днів

Повне відновлення

3-4 тижні


Відгуки

Cпециалисты направления

Петах Андрій Василійович

Пластичний хірург, . Лікар першої категорії. Кандидат медичних наук

Гришин Євген Леонідович

Хірург вищої категорії 22-річний досвід роботи

Трембач Олександр Михайлович

Онкохірург, пластичний хірург, Кандидат медичних наук, Лікар вищої категорії

Лавриненко Наталія Миколаївни

Пластичний хірург, косметолог

Звездиліна Людмила Стратонівна

Анестезіолог, лікар вищої категорії досвід роботи понад 20 років роботи

Гармаш Наталія Анатоліївна

Старша медсестра

Переваги клініки «РомиТаль»

У клініці «Роміталь» можна зробити практично всі види пластичних операцій, провести омолодження обличчя, отримати косметологічні послуги, масаж і багато іншого. До послуг відвідувачів європейська якість, оптимальні ціни і письмові гарантії від клініки. У центрі «Роміталь» накопичено значний досвід проведення корекції форми губ і усунення дефектів