Що таке лазерне видалення пігментації

Лазерне видалення пігментації - сучасна методика, спрямована на боротьбу з пігментними плямами, основним інструментом якої є лазерне обладнання нового покоління.
Серед причин виникнення пігментації на шкірі відзначають гормональні сплески, перебудови, тривалий стрес, вікові зміни, дефіцит вітаміну В12, зловживання косметичними засобами з агресивним хімічним складом, спадковість, тривалий курс застосування антибіотиків, а також реакцію організму на тривале перебування під прямими сонячними променями.

Кому показано лазерне видалення пігментації

Нерівномірний розподіл меланіну шкірних покривів призводить до утворення більш темних плям різного діаметра - пігментації. Найчастіше пігментація проявляється на відкритих ділянках тіла - обличчі, шиї, області декольте, на руках, має неестетичний вигляд і ставати причиною дискомфорту і розвитку комплексів.
Пігментні плями можуть мати як вроджений характер, так і проявитися на певному етапі життя. До них також відносять веснянки. Помірна кількість веснянок на обличчі створює цікавий образ з родзинкою, а ось надлишок викликає відчуття рябизна і має вельми невелике коло поціновувачів. На сьогоднішній день, і швидше за все на найближчу пару десятків років, найбільш ефективним засобом боротьби з небажаними проявами на шкірі є видалення пігментації лазером.

Як виконується лазерне видалення пігментації

Перед початком видалення пігментації лазером обов'язково проводиться оцінка стану здоров'я пацієнта. При хороших показниках призначається дата проведення процедури.
Після очищення і підготовки проблемної ділянки на нього направляється наконечник лазерного обладнання. Лазерний промінь проникає крізь поверхневі шари шкіри і знебарвлює виділяється ділянка, вибірково руйнуючи меланін і роблячи проблемну зону максимально схожою із загальним шкірним покривом. По завершенню процедури лазерної терапії оброблену ділянку шкіри охолоджують за допомогою спеціальної насадки, що дозволяє уникнути опіків і заспокоїти роздратовану шкіру.

Тимчасовими протипоказаннями для лазерного видалення пігментації може стати свіжий загар, прийом антибіотиків та інших лікарських засобів, що викликають підвищення чутливості шкіри, герпес, вагітність і період лактації. До абсолютних протипоказань відносять захворювання сфери онкології, цукровий діабет, захворювання крові.

Залежно від поширеності і глибини пігментних плям курс може становити від 2 до 4 сеансів з інтервалом 2-3 тижні.

Переваги лазерного видалення пігментації

  • Безболісність.
  • Не потрібно реабілітація.
  • Процедура проводитися з використанням обладнання нового покоління.
  • Тривалість процедури займає від 5 до 15 хвилин.
  • Результат залишається назавжди.

Інструментарій та оснащення

У боротьбі з пігментними плямами використовується лазерний апарат «IPE-Polius». Принцип дії лазерного обладнання базується на використанні теплового впливу безперервного, імпульсного і імпульсно-періодичного лазерного випромінювання для проведення лазерної терапії (термотерапії), яка дозволяє очистити шкірні покриви від пігментації різної площі та глибини.

Результат лазерного видалення пігментації

Через два тижні після видалення пігментації лазером шкіра стає чистою, гладкою і назавжди набуває однотонний рівний колір. Деякий час після проведення процедури фахівці рекомендують користуватися сонцезахисним кремом, який захистить шкіру від дії ультрафіолетових променів і прискорить процес її відновлення.

Післяопераційний і відновний період

Відразу після сеансу пігментні плями можуть придбати більш темний відтінок, можуть з'явитися точені скоринки, але це не повинно насторожувати. Через 10-15 днів після проведення лазерного видалення пігментації ці прояви пройдуть, і шкіра придбає нормальний відтінок. Спостерігається також незначне почервоніння і невеликий набряк обробленої ділянки, які тримаються кілька годин, іноді, 1-2 дня, потім зникають.

Питання

Видалення пігментації за допомогою лазера проводиться в зоні стегон і сідниць?

Звісно. Сучасно лазерне обладнання дозволяє провести видалення пігментних плям на будь-якій ділянці тіла. Потужність лазера налаштовується під кожного пацієнта індивідуально і завжди враховуються особливості будови шкірних покривів.

Як можна підготуватися до лазерного видалення пігментації?

За два тижні до призначеного лазерного видалення пігментних плям не рекомендується загоряти (це ставитися як до засмаги в солярії, так і під прямими сонячними променями), приймати антибіотики. За три дні до процедури слід відмовитися від лазні, сауни і гарячих ванн. Більш докладні рекомендації надаються на консультації в клініці, так як тільки при особистій зустрічі фахівець зможе оцінити тип шкіри, її стан і дати поради.

Основна інформація про лазерне видалення пігментації

Показання

Пігментні плями, веснянки, мелазма, хлоазма, старечі плями

Результат

Рівний природний колір шкіри

До операції

Пігментні плями різного діаметру і глибини, рясне покриття шкіри веснянками, що викликає відчуття рябизна, старечі плями

Після операції

Чиста шкіра з рівним нормальним відтінком


Переваги методу

Безболісність, не потрібно реабілітація, процедура проводитися з використанням обладнання нового покоління, тривалість процедури займає від 5 до 15 хвилин, результат залишається назавжди

Інструментарій і оснащення

Лазерний апарат «IPE-Polius»

Анестезія

Місцева НІ
Загальний наркоз НІ

Терміни госпіталізації

Стаціонар

НІ

Повернення до активної діяльності

Відразу після сеансу

Повне відновлення

1-2 місяці після завершення курсу


Протипоказання

Свіжий загар, прийом антибіотиків та інших лікарських засобів, що викликають

підвищення чутливості шкіри, герпес, вагітність, період лактації, захворювання сфери онкології, цукровий діабет, захворювання

крові

Відгуки

Cпециалисты направления

Тупчій Олена Олександрівна

Дерматокосметолог, ін'єкційна косметологія

Компанієць Ірина Анатоліївна

Дерматокосметолог, ін'єкційна косметологія

Пліско Дарія Володимирівна

Дерматолог, спеціаліст з лазерної епіляції

Гармаш Наталія Анатоліївна

Старша медсестра

Переваги клініки «РомиТаль»

Наші фахівці докладають всіх зусиль, щоб в максимально короткий термін

надати максимальний ефект. 10 років невтомної роботи та відгуки клієнтів

доводять високий рівень професіоналізму наших співробітників. Основне завдання лікарів клініки «Роміталь» полягає в тому, щоб дати клієнтові можливість відчути себе комфортно в руслі свого життя