Оперативне лікування передчасного сім'явиверження

Что такое оперативное лечение преждевременного семяизвержения

Передчасна еякуляція - вид сексуальної дисфункції, який полягає в неможливості контролювати виверження сім'я в межах, необхідних, щоб обидва партнери відчули радість від сексуального контакту. Це поширена проблема, яка спостерігається, більш ніж у 20% чоловіків. Якщо сім'явиверження відбувається рано, тобто при мінімальному сексуальному стимулюванні, до, під час або відразу після введення в піхву пеніса - мова йде про передчасної еякуляції.

Кому показано оперативне лікування передчасного сім'явиверження

Порушення може виникнути через:

 •  гіперчутливості головки статевого члена. Більше 90% випадків передчасної еякуляції пов'язані з цим фактором. Підвищена чутливість може бути вродженою, чи набутою (після перенесених запалень сечостатевої системи);
 •  хронічних стресів на роботі;
 •  фізичної втоми або перенапруги;
 •  дисбалансу гормонів щитовидної залози;
 •  дефіцит магнію і цинку;
 •  травми поперекового відділу і пахової зони.

Чоловік з передчасною еякуляцією:

 •  перестає розслаблятися і отримувати насолоду під час статевого акту;
 •  страждає від заниженої самооцінки;
 •  втрачає впевненість в собі;
 •  уникає статевого контакту;
 •  має проблеми із зачаттям.

Якщо у вас є хоч один з перерахованих вище ознак, тоді вам варто звернутися за допомогою до лікаря і можливо, провести оперативне лікування передчасного сім'явиверження.

Як робиться оперативне лікування передчасного сім'явиверження

Під місцевою анестезією або загальним наркозом доктора перерізають нерви, що йдуть до голівки статевого члена. Залежно від ступеня проблеми денервация може бути:

 •  повної - перетин всіх нервів без зшивання з максимальною втратою чутливості;
 •  часткова - вибірково розсікаються нервові волокна без подальшого зшивання;
 •  звичайна - вибірково розсікаються нервові волокна, і деякі з них повторно зшиваються нерассасивающіеся матеріалом.

На головку статевого члена наносять 10% розчин лідокаїну з метою перевірити гіперчутливість. Якщо після дії анестетика ерекція залишається збільшеною за часом, то проводять оперативне втручання.
Завдяки цьому формується нормальний еякуляторний рефлекс, і пацієнт в силах контролювати тривалість статевого акту, а головка стає менш чутливою.

Мета будь-якої оперативної методики - зниження чутливості головки пеніса, а також формування адекватного еякуляторного рефлексу, при якому сім'явиверження не відбуватиметься передчасно. При неефективності проведеної терапії і наполегливому бажанні пацієнта мати тривалий статевий акт, показано фаллопротезірованіе.

Переваги оперативного лікування передчасного сім'явиверження

В результаті процедури знижується чутливість головки статевого члена і якість сексуального життя поліпшується. Хірургічне лікування не має ніяких побічних ефектів, забезпечуючи високий клінічний ефект.

Для проведення даної операції використовується новітня технологія, завдяки якій знижуються крововтрати, стерилізується оперованих поверхню, мінімізується хворобливість, скорочується час втручання та відновного періоду, виключений набряк тканин.

Інструментарій та оснащення

Інструментарій і оснащення

Результат оперативного лікування передчасного сім'явиверження

Після операції важливо оцінити результат. Якщо статевий акт тривав в 2-3 рази довше, ніж зазвичай, то результат операції - задовільний. Якщо ж подібного ефекту не настало, то, ймовірно, виникне необхідність медикаментозної терапії.

В результаті даної процедури, знижується чутливість головки пеніса, а також, формується адекватний еякуляторний рефлекс. Поліпшується якість сексуального життя. Чоловік в стані сам контролювати тривалість статевого акту і сам процес сім'явипорскування.

Операція дає можливість швидко досягти позитивного результату.

Післяопераційний і відновний періоди

Госпіталізація пацієнта не проводиться, тому що вже через кілька годин він може повернутися додому. Після денервации необхідно відвідувати лікаря для перев'язок.

Перед операцією чоловік, у якого виявлено захворювання, в обов'язковому порядку проходить консультацію фахівця.

Необхідно ретельно стежити за особистою гігієною. Приступати до статевого життя рекомендується через два тижні після оперативного втручання.

Питання

Чому потрібна операція при передчасному сім'явиверганні?

Народні засоби, що застосовуються в домашніх умовах, часто, не ефективні. Операція - найрезультативніший спосіб позбутися від раннього сім'явиверження. Метод тимчасової денервації статевого члена дозволяє збільшити тривалість сексуального акту, а періоду, який йде на відновлення чутливості головки пеніса, досить для формування стійкого еякуляторного рефлексу на тривалий статевий акт.

Як діагностувати передчасне сім'явиверження в умовах клініки?

Остаточний діагноз "передчасне сім'явиверження" ставиться лікарем-урологом на підставі результатів наступних клінічних досліджень:

 •  лабораторні аналізи;
 •  біотензіометра;
 •  вазоактивний тест;
 •  доплерографія;
 •  УЗД передміхурової залози.

Показання

Передчасне сім'явиверження (еякуляція).

Результат

Чоловік сам контролює тривалість сексуального акту. До операції: моральне, психологічне і фізичне незадоволенням в результаті неконтрольованого сім'явиверження. Після операції: статевий акт триває в 2-3 рази довше і під повним контролем чоловіки.


Переваги методу

Знижується чутливість головки статевого члена і якість сексуального життя поліпшується. Процедура не має побічних ефектів і показує високу ефективність.

Може поєднуватися

З пластикою вуздечки, видаленням крайньої плоті


Інструментарій і оснащення

Різні медичні інструменти та обладнання

Час проведення

Продолжительность процедуры

Від 30 хвилин до 1,5 години

Анестезія

Місцева ТАК
Загальний наркоз ТАК

Терміни госпіталізації

Стаціонар

НІ

Повернення до активної діяльності

2 дні

Повне відновлення

2 тижні


Cпециалисты направления

Нашеда Сергей Васильевич

Уролог, Хірург Лікар вищої категорії. 12 років досвіду Лікар-уролог, хірург більше десяти років працює в напрямку урології та андрології. Займається науковою діяльністю, має вищу категорію в медицині. Оперативним і консервативним методами лікує запальні захворювання

Переваги клініки «РомиТаль»