Що таке пластика вітрила мошонки

Пластика вітрила мошонки - це видалення зайвої шкіри, зміцнення дрібних м'язів та накладання косметичних швів.

Хто потребує пластики мошонки

Цього хірургічного втручання потребують чоловіки, у яких відзначається надлишок шкіри мошонки, який викликати не тільки естетичний дискомфорт, але і призводить до виникнення таких скарг як: біль, надмірна пітливість даної області, свербіж шкіри. Також деякі чоловіки відзначають дискомфорт під час сексу, зайва шкіра мошонки заважає повноцінному проникненню пеніса.

Як виконується лазерна пластика вітрила мошонки

Перед операцією необхідна певна підготовка - потрібно поголити волосся на лобку і мошонку, щоб уникнути попадання інфекції в зону операції. Сама процедура з великими обережностями проводиться протягом 1 години під місцевою анестезією. Знеболювальне вводиться в тканини геніталій і, коли воно подіє, тоді уролог-хірург розпочинає операцію. Проводиться висічення тканин (надлишку шкіри) лазером, що у свою чергу мінімізує ризик кровотечі, після чого проводиться зміцнення дрібних м'язів, краї рани зіставляються косметичними швами, після чого на післяопераційну область накладається стерильна пов'язка для захисту від забруднення та запобігання набряку. Використання для операції сучасного лазерного обладнання дає можливість більш обережно і безкровно зробити операцію, точково впливаючи на тканини, не торкаючись зайвих зон і не травмуючи їх.

Переваги лазерної пластики вітрила мошонки

Операція проводиться під місцевою анестезією, без болю, у стерильних умовах, якісно та конфіденційно. Застосовуваний СО2 лазер вдвічі скорочує термін реабілітації після видалення надлишкової шкіри мошонки та мінімізує ризик розвитку післяопераційних рубців.

Результат пластики вітрила мошонки

Під час операції виконується висічення надлишкових тканин, що у свою чергу призводить до формування гарної анатомічної форми мошонки, візуального подовження пеніса, а також покращує якість інтимного життя. Чоловіки після операції відзначають зникнення таких скарг як свербіж, біль та дискомфорт.

Післяопераційний та відновлювальний період

У післяопераційному періоді після лазерної пластики вітрила мошонки, як правило, немає необхідності приймати знеболювальні та антибактеріальні препарати.
Для кращого загоєння рани необхідно дотримуватися гігієнічних рекомендацій та носити компресійну білизну. До повноцінної фізичної активності можна повертатися через 7 днів, а статевого життя приступати вже через місяць після операції.

Питання

Як довго триває реабілітація?

Перевага проведення операції в нашій клініці полягає в тому, що період реабілітації проходить набагато швидше, ніж в інших лікувальних закладах, за рахунок використання при операції сучасного високоточного СО2 лазера.

Наскільки це все болісно?

Для проведення оперативного втручання використовують найсучасніші знеболювальні препарати, а використання лазера дозволяє швидко та без зайвої травматизації виконати пластику вітрила мошонки. У післяопераційному періоді пацієнти не відзначають болючих відчуттів – можливий легкий дискомфорт.

Показання

Пластика вітрила мошонки проводиться за наявності надлишку шкіри мошонки, що викликає фізичний чи моральний дискомфорт.

Результат

Поліпшується якість інтимного життя, знижується ризик інфекційно-запальних захворювань.

До операції

Нависаюча шкіра мошонки

Після операції

Красива, анатомічна форма мошонка


Переваги методу

Швидка та безболісна операція з ефектом довічної дії, конфіденційність.

Інструментарій і оснащення

Сучасні хірургічні інструменти для пластичних операцій, СО2 лазер

Час проведення

Продолжительность процедуры

1 година

Анестезія

Місцева ТАК
Загальний наркоз НІ

Терміни госпіталізації

Стаціонар

3 години

Повернення до активної діяльності

Тиждень

Повне відновлення

1 місяць


Cпециалисты направления

Нашеда Сергей Васильевич

Уролог -хирург Кандидат медичних наук, Лікар вищої категорії. 17 років досвіду

Звездиліна Людмила Стратонівна

Анестезіолог, лікар вищої категорії досвід роботи понад 20 років роботи

Гармаш Наталія Анатоліївна

Старша медсестра

Переваги клініки «РомиТаль»

Лазерна пластика вітрила мошонки в клініці RomiTal проводиться фахівцями високої кваліфікації, які мають великий досвід проведення таких операцій. Урологи, що працюють тут, можуть зробити операцію якісно і безболісно, з гарантією якнайшвидшого загоєння рани. Пластичні операції проводяться за новітніми методиками та із застосуванням найсучаснішого обладнання.