Суть операции по збільшенню грудей

Збільшення грудей - відновлення форм і об’єму грудей, збільшення розміру молочних залоз. За допомогою імплантату жіночі груди приймають природній та привабливий вигляд.

У клініці виконуються всі види оперативних втручань в області молочних залоз.

Вибір операції здійснюється на індивідуальній консультації з лікарем хірургом де пацієнтка отримує повну інформацію про всі можливі види рішення хвилюючих її проблем та спільно з хірургом визначає правильний шлях по відновленню своєї зовнішності та відтворення краси свого тіла.

Хто потребує протезуванні грудей

Причиною для збільшення грудей може стати не лише естетичне бажання, а й внутрішні комплекси жінки, яка хоче бути привабливою та подобатися оточуючим. Досить поширеною проблемою є асиметрія молочних залоз, коли одні груди більші або менші за інші. Асиметрія може з'явитися з віком, а може бути вродженою, як, наприклад, вроджена недорозвиненість грудей. У разі проводиться збільшує чи зменшує маммопластика.


Досить поширена проблема обвисання грудей після пологів, у разі може проводитися як імплантування, і підтяжка.

Як виконується операція по збільшенню грудей

Суть операції полягає у введенні безпосередньо під молочну залозу або під великий грудний м'яз ендопротеза (імплантату), що представляє собою тверду пружну силіконову оболонку, зазвичай заповнену силіконовим гелем. В ході операції спочатку виконується розріз завдовжки 4-5 см під молочною залозою, зазвичай по складці між грудьми nf грудною кліткою. Таке розташування розрізів обумовлено тим, що в подальшому рубці будуть менш помітні. Через отвір в молочній залозі хірург створює «кишеню» - за тканиною молочної залози (між молочною залозою і грудним м'язом), або під великим грудним м'язом. У цю кишеню і поміщається імплант. Потім на розрізи накладають косметичні шви.

В середньому операція триває не більше півтори години. В післяопераційному періоді ви можете відчувати незначний дискомфорт. Це абсолютно нормальне явище, оскільки обсяги молочних залоз збільшуються. Шви знімають на 10-ту добу. Післяопераційні рубці спочатку стають рожевими, проте через 4-6 місяців бліднуть і незабаром перетворюються в ледь помітну тонку смужку («нитка»).

Переваги операції по збільшенню грудей

Груди набуває колишню форму, відновлюється нормальний психологічний стан жінки.

Інструментарій та оснащення

Що застосовуються під час операції хірургічні інструменти, імплантат, фізіологічні розчини, шовний матеріал - все це екстракласу.

Результат операції по збільшенню грудей

Результати операції можна оцінити через 2-3 місяці після повного загоєння. Пройде зовсім небагато часу - ви відчуєте себе красивою і бажаною, а власна самооцінка значно зросте.

Післяопераційний та відновний період

В післяопераційному періоді ви можете відчувати незначний дискомфорт. Це абсолютно нормальне явище, оскільки обсяги молочних залоз збільшуються. Шви знімають на 10-ту добу. Післяопераційні рубці спочатку стають рожевими, проте через 4-6 місяців бліднуть і незабаром перетворюються в ледь помітну тонку смужку («нитка»).

Важливо, щоб ваш хірург залишався з вами в контакті на всьому етапі відновлення. Тому що при збільшенні грудей імплантами є ряд заборон, які обумовлюються ще на першій консультації. В основному заборони пов'язані з обмеженням фізичного навантаження - ми рекомендуємо утримуватися від цього протягом місяця (але в залежності від певних обставин цей термін може збільшуватися). Також варто уникати водних процедур як холодних (водойми, басейн) так і гарячих (сауни та лазні).

Рекомендації пов'язані також з компресійною білизною, яке пацієнтки після операції повинні носити постійно, практично не знімаючи, і вдень і вночі. Втім, його, звичайно, можна знімати під час прийняття душу - який приймати під час реабілітаційного терміну можна спокійно, і тільки протягом першого тижня після операції ми радимо від цього утриматися.

Приблизний термін носіння компресійної білизни становить 30 днів. Білизна захищає пацієнтку від різного роду дислокацій ендопротеза: при операції хірург ніяк не кріпляться імплантат, і компресійну білизну локально обмежує його руху.

Питання

Які небезпеки можуть виникнути під час операції?

Можливі кровотечі та інфекційні ускладнення, але хірурги клініки успішно справляються з усіма проблемами.

Чи можливий розрив імплантату?

Сучасні силіконові імплантати можуть розірватися, але їх вміст не випливає і не змішується з внутрішніми тканинами.

Основна інформація про протезування грудей

Показання

Незадоволеність формою і розміром молочних залоз

Вроджена патологія молочних залоз або недорозвинення (аплазія молочних залоз)

Виражена асиметрія грудей: синдром Полланда і т.д.

Різка втрата загальної маси тіла

Зміни та деформація форми молочних залоз, викликані пологами або годуванням грудьми (постлактаціоний птоз)

При діагностиці раку молочної залози, а також профілактичної підшкірної мастектомії (мастектомії)

Результат

Відновлення форм і обсягів грудей, збільшення розміру молочних залоз

До операції

Занадто маленькі груди.

Після пологів або схуднення груди зменшилися і стали менш пружними.

Одна грудь більша за іншу.

Після операції

Відновлено зовнішній вигляд і обсяг молочної залози, збільшена грудь


Переваги методу

Груди набувають колишню форму, збільшується в об'ємі молочна залоза, відновлюється психологічний стан жінки

Може поєднуватися

Усунення обвислості грудей.


Інструментарій і оснащення

Силіконовий еспандер + імплантат. Хірургічні інструменти для пластичних операцій, еспандер, імплантат, фізіологічні розчини, шовний матеріал

Час проведення

Продолжительность процедуры

1-2 години

Анестезія

Місцева НІ
Загальний наркоз ТАК

Терміни госпіталізації

Стаціонар

1-2 дні

Повернення до активної діяльності

2 тижні

Повне відновлення

2-6 місяців


Відгуки

Cпециалисты направления

Петах Андрій Василійович

Пластичний хірург, . Лікар першої категорії. Кандидат медичних наук

Гришин Євген Леонідович

Хірург вищої категорії 22-річний досвід роботи

Трембач Олександр Михайлович

Онкохірург, пластичний хірург, Кандидат медичних наук, Лікар вищої категорії

Лавриненко Наталія Миколаївни

Пластичний хірург, косметолог

Звездиліна Людмила Стратонівна

Анестезіолог, лікар вищої категорії досвід роботи понад 20 років роботи

Гармаш Наталія Анатоліївна

Старша медсестра

Переваги клініки «РомиТаль»

Клініка «Роміталь» з успіхом проводить операції протезування грудей. Фахівці - професіонали високого класу з великим досвідом проведених операцій подібного типу і різної складності. Хірурги мають ступені докторів медицини, проходять стажування в клініках різних країн світу та успішно застосовують свої знання