Суть операции по збільшенню грудей

Збільшення грудей - відновлення форм і об’єму грудей, збільшення розміру молочних залоз. За допомогою імплантату жіночі груди приймають природній та привабливий вигляд.

У клініці виконуються всі види оперативних втручань в області молочних залоз.

Вибір операції здійснюється на індивідуальній консультації з лікарем хірургом де пацієнтка отримує повну інформацію про всі можливі види рішення хвилюючих її проблем та спільно з хірургом визначає правильний шлях по відновленню своєї зовнішності та відтворення краси свого тіла.

Відео

Як виконується операція по збільшенню грудей

Суть операції полягає у введенні безпосередньо під молочну залозу або під великий грудний м'яз ендопротеза (імплантату), що представляє собою тверду пружну силіконову оболонку, зазвичай заповнену силіконовим гелем. В ході операції спочатку виконується розріз завдовжки 4-5 см під молочною залозою, зазвичай по складці між грудьми nf грудною кліткою. Таке розташування розрізів обумовлено тим, що в подальшому рубці будуть менш помітні. Через отвір в молочній залозі хірург створює «кишеню» - за тканиною молочної залози (між молочною залозою і грудним м'язом), або під великим грудним м'язом. У цю кишеню і поміщається імплант. Потім на розрізи накладають косметичні шви.

В середньому операція триває не більше півтори години. В післяопераційному періоді ви можете відчувати незначний дискомфорт. Це абсолютно нормальне явище, оскільки обсяги молочних залоз збільшуються. Шви знімають на 10-ту добу. Післяопераційні рубці спочатку стають рожевими, проте через 4-6 місяців бліднуть і незабаром перетворюються в ледь помітну тонку смужку («нитка»).

Відео

Інструментарій та оснащення

Що застосовуються під час операції хірургічні інструменти, еспандер, імплантат, фізіологічні розчини, шовний матеріал - все це екстракласу.

Відео

Результат операції по збільшенню грудей

Результати операції можна оцінити через 2-3 місяці після повного загоєння. Пройде зовсім небагато часу - ви відчуєте себе красивою і бажаною, а власна самооцінка значно зросте.

Післяопераційний та відновний період

В післяопераційному періоді ви можете відчувати незначний дискомфорт. Це абсолютно нормальне явище, оскільки обсяги молочних залоз збільшуються. Шви знімають на 10-ту добу. Післяопераційні рубці спочатку стають рожевими, проте через 4-6 місяців бліднуть і незабаром перетворюються в ледь помітну тонку смужку («нитка»).

Важливо, щоб ваш хірург залишався з вами в контакті на всьому етапі відновлення. Тому що при збільшенні грудей імплантами є ряд заборон, які обумовлюються ще на першій консультації. В основному заборони пов'язані з обмеженням фізичного навантаження - ми рекомендуємо утримуватися від цього протягом місяця (але в залежності від певних обставин цей термін може збільшуватися). Також варто уникати водних процедур як холодних (водойми, басейн) так і гарячих (сауни та лазні).

Рекомендації пов'язані також з компресійною білизною, яке пацієнтки після операції повинні носити постійно, практично не знімаючи, і вдень і вночі. Втім, його, звичайно, можна знімати під час прийняття душу - який приймати під час реабілітаційного терміну можна спокійно, і тільки протягом першого тижня після операції ми радимо від цього утриматися.

Приблизний термін носіння компресійної білизни становить 30 днів. Білизна захищає пацієнтку від різного роду дислокацій ендопротеза: при операції хірург ніяк не кріпляться імплантат, і компресійну білизну локально обмежує його руху.

Питання

Які небезпеки можуть виникнути під час операції?

Можливі кровотечі та інфекційні ускладнення, але хірурги клініки успішно справляються з усіма проблемами.

Чи можливий розрив імплантату?

Сучасні силіконові імплантати можуть розірватися, але їх вміст не випливає і не змішується з внутрішніми тканинами.

Основна інформація про протезування грудей

Показання

Незадоволеність формою і розміром молочних залоз

Вроджена патологія молочних залоз або недорозвинення (аплазія молочних залоз)

Виражена асиметрія грудей: синдром Полланда і т.д.

Різка втрата загальної маси тіла

Зміни та деформація форми молочних залоз, викликані пологами або годуванням грудьми (постлактаціоний птоз)

При діагностиці раку молочної залози, а також профілактичної підшкірної мастектомії (мастектомії)

Результат

Відновлення форм і обсягів грудей, збільшення розміру молочних залоз

До операції

Занадто маленькі груди.

Після пологів або схуднення груди зменшилися і стали менш пружними.

Одна грудь більша за іншу.

Після операції

Відновлено зовнішній вигляд і обсяг молочної залози, збільшена грудь


Переваги методу

Груди набувають колишню форму, збільшується в об'ємі молочна залоза, відновлюється психологічний стан жінки

Може поєднуватися

Мастектомія - видалення грудей


Інструментарій і оснащення

Силіконовий еспандер + імплантат. Хірургічні інструменти для пластичних операцій, еспандер, імплантат, фізіологічні розчини, шовний матеріал

Час проведення

Продолжительность процедуры

не менше 5 годин

Анестезія

Місцева НІ
Загальний наркоз ТАК

Терміни госпіталізації

Стаціонар

2-3 дні

Повернення до активної діяльності

2 тижні

Повне відновлення

2-6 місяців


Відгуки

Cпециалисты направления

Петах Андрій Василійович

Пластичний хірург, флеболог. Лікар першої категорії. Кандидат медичних наук

Компаниец Анатолий Олегович

Пластическая хирургия, ринопластика

Лозян Игорь Владимирович

Кандидат медицинских наук, врач-хирург высшей категории, действительный член Украинского общества эстетических пластических хирургов (USAPS).

Переваги клініки «РомиТаль»

Клініка «Роміталь» з успіхом проводить операції протезування грудей. Фахівці - професіонали високого класу з великим досвідом проведених операцій подібного типу і різної складності. Хірурги мають ступені докторів медицини, проходять стажування в клініках різних країн світу та успішно застосовують свої знання