Що таке ліпосакція живота

Ліпосакція - це видалення надлишкових підшкірно-жирових відкладень хірургічним шляхом. Ліпосакція впливає лише на поверхневий жировий шар. Цим методом можна скорегувати непропорційні контури тіла. Однак не можна вважати ліпосакцію способом екстремально швидкого схуднення. Її основне завдання - корекція форми тіла.

Ліпосакція живота поверне власниці стрункі й підтягнуті форми, без зайвого жиру і провисання шкіри.

Кому показана ліпосакція живота

Провести ліпосакію живота рекомендуємо при наявності наступних чинників:

 • Розтяжки (стрії) на животі.
 • Розбіжність (диастаз) прямих м'язів живота.
 • Поява грубих післяопераційних рубців в нижніх відділах живота.
 • Провисання шкіри в області живота.
 • Неестетичний зовнішній вигляд.
 • Надлишок жиру в області живота.
 • Наявність целюліту.

Як робиться ліпосакція живота

Перед операцією ви обговорюєте з вашим лікарем ваші побажання і цілі щодо операції. Ваш хірург також оцінить ваш загальний стан здоров'я і фактори ризику; зробить фото для порівняння і оцінки результату операції; обговорить варіанти ліпосакції; рекомендує курс лікування.

Операція проводиться під анестезією. У певні зони лікар вводить спеціальний рідкий засіб, який допомагає відсмоктувати жирові відкладення. В цей час, відбувається розщеплення жиру, він стає рідким. Після, розпушений жир відсмоктується з тіла вакуумом через канюлю.

Переваги операції ліпосакція живота

Одним з головних переваг цієї операції є покращення шкірного покриву: шкіра стає більш гладкою, підтягнутою. У нашій клініці перевагою є підвищена увага до безпеки пацієнтів, тому ми працюємо тільки з висококваліфікованими хірургами з ідеальними практичними навичками. Варто пам'ятати, що результат від проведення процедури зберігається назавжди. Однак, щоб максимально запобігти рецидивам, варто дотримуватися здорового харчування і помірних фізичних навантажень.

Інструментарій та оснащення

Для проведення операції використовується медична канюля, хірургічний скальпель, знеболюючий засіб або загальний наркоз (обмовляється заздалегідь з хірургом), спеціальний розчин, який розпалює жир, хірургічні нитки, голка і пластир.

Результат ліпосакції живота

Ліпосакція - це метод корекції контурів тіла, а не схуднення. Сьогодні розрізняють ліпосакції з маленьким обсягом жиру від 1,5 до 2,5 л., Великого - від 2,5 до 5 л. жиру і дуже великого - понад 5 літрів за одну операцію. Результат прямо пропорційно залежить від способу життя пацієнта. Чим правильніше він буде (дієта, помірні фізичні навантаження), тим довше і ефективніше буде триматися результат ліпосакції: красива і пружна шкіра живота і рельєфна талія.

Післяопераційний і відновний періоди

Перші 2-е суток пацієнтам показаний стаціонар і спокійний відпочинок. З побічних ефектів можуть з'явитися синяки і опухлости. Через два тижні рекомендується записатися на курс масажів.

Протягом 2-3-х тижнів після операції бажано виключити жирну, гостру їжу, алкогольні напої. Також заборонений прийом аспірінсодержащіх препаратів. Протягом 2-х місяців протипоказані активні види спорту, плавання. Також, не бажано протягом 2-х років жінкам планувати вагітність.

Питання

Які протипоказання існують для ліпосакції живота?

Ліпосакція живота проводиться з використанням анестезії, тому є протипоказання. Ліпосакцію можна робити при:

 • цукровому діабеті і онкологічних захворюваннях,
 • захворюваннях шкіри і хворобами, пов'язаними зі згортанням крові,
 • психічних розладах,
 • порушеннях функціонування печінки і нирок,
 • вагітним і в період лактації,
 • в період загострення хронічних і інфекційних захворювань.

Які види ліпосакції існують?

Сучасні медичні клініки пропонують кілька варіантів ліпосакції живота, серед них є стандартна (класична) ліпосакція, лазерна, тумесцентная, ультразвукова, радіочастотна і водоструминна. Найбільш оптимальний вид ліпосакції вам допоможе підібрати ваш лікуючий хірург.

Показання

Розтяжки (стрії) на животі. Розбіжність (диастаз) прямих м'язів живота. Поява грубих післяопераційних рубців в нижніх відділах живота. Провисання шкіри в області живота. Неестетичний зовнішній вигляд. Надлишок жиру в області живота. Наявність целюліту.

Результат

До операції

наявність перерахованих вище факторів.

Після операції

красива і пружна шкіра живота і рельєфна талія.


Переваги методу

Поліпшення шкірного покриву: шкіра стає більш гладкою, підтягнутою, довгостроковий результат

Може поєднуватися

З ліпофілінгом


Інструментарій і оснащення

медична канюля, хірургічний скальпель, знеболюючий засіб або загальний наркоз (обмовляється заздалегідь з хірургом), спеціальний розчин, який розпалює жир, хірургічні нитки, голка і пластир.

Час проведення

Продолжительность процедуры

Від 1.5 до 3 годин.

Анестезія

Місцева ТАК
Загальний наркоз ТАК

Терміни госпіталізації

Стаціонар

2-е діб

Повернення до активної діяльності

2-3 тижні

Повне відновлення

2 місяці


Cпециалисты направления

Петах Андрій Василійович

Пластичний хірург, флеболог. Лікар першої категорії. Кандидат медичних наук

Компаниец Анатолий Олегович

Пластическая хирургия, ринопластика

Лозян Игорь Владимирович

Кандидат медицинских наук, врач-хирург высшей категории, действительный член Украинского общества эстетических пластических хирургов (USAPS).

Переваги клініки «РомиТаль»