Що таке ліпофилинг

Ліпофілінг (або ліполіфтінг) - процедура, що дозволяє провести корекцію проблемних ділянок шляхом трансплантації власних жирових тканин. Дану методику застосовують для опрацювання і поліпшення контурів особи і тіла.

Ліпофілінг визнаний і схвалений провідними фахівцями Європи, як найбільш м'який прийом корекції.

Кому показан липофилинг

Ліпофілінг особи дозволяє надати йому більш виразні риси і домогтися омолодження в цілому, шляхом додавання необхідного обсягу проблемних ділянках. Завдяки цій методиці можна збільшити губи, поправити форму підборіддя, вилиць, зробити більш чітким контур нижньої щелепи, вирівняти обвислі ділянки обличчя, які з'являються як наслідок вікових змін, згладити яскраво виражену асиметрію, виправити наслідки травм. Крім естетичної корекції, ліпофілінг також впливає на стан шкіри: зменшує сухість, маскує мімічні зморшки, надає більш здоровий вигляд тонкої від природи шкірі.

Тим, хто зважився на блефаропластику, фахівці рекомендують в комплексі проводити і ліпофілінг, з метою отримати найбільш природний і довгостроковий результат.

Ліпофілінг тіла дозволяє провести корекцію проблемних зон: збільшити об'єм грудей без використання імплантатів, зробити більш естетичною лінію стегон, сідниць, повернути ніжний доглянутий вигляд рук і надати ногам стрункість.

Відео

Як виконується ліпофілінг

Перед операцією обов'язково проводиться загальне медичне обстеження, оцінка всіх показників, визначення зони, яка може стати «донором» жирових тканин. Виходячи з отриманих даних, хірург розписує комплекс рекомендацій з підготовки до оперативного втручання і на післяопераційний період. Залежно від стану здоров'я, больового порогу, області операції і побажань пацієнта призначається місцева або загальна анестезія. Для ліпофілінга використовують тільки живі ліпоціти.

Для проведення даної операції використовується спеціальний пластиковий шприц з тонкою голкою. З його допомогою хірург вводить певний обсяг жиру в намічену зону. Забір аутотрансплантата здійснюється з абдомінальної області, зони сідниць або внутрішньої поверхні стегон через невеликі проколи. Особлива форма канюлі запобігає пошкодженню кровоносних судин і нервів. Далі жирові тканини очищаються і обробляються до однорідної емульсії. Після чого підготовлений біоматеріал вколюється в заздалегідь визначені сфери особи або тіла. В кінці процедури місця проколів зашивають, накладають хірургічний пластир і пов'язку.

Переваги ліпофілінга

  • Ліпофілінг дозволяє робити пластичну корекцію на чітко визначених ділянках, не зачіпаючи всю площу особи.
  • Не викликає алергічних реакцій і відторгнення аутотрансплантата, так як жирові тканини є частиною одного організму.
  • Процедура не має вікових обмежень.
  • Ліпофілінг дозволяє домогтися найбільш природного результату корекції.
  • Опрацьовуються одночасно дві зони. Одна область виграє, набуваючи обсяг, друга - втрачаючи його. (Якщо мова йде, наприклад, про забір жирових тканин з області живота і стегон, і збільшенні грудей і губ).
  • Подібні оперативні втручання добре переносяться пацієнтами.
  • Найчастіше використовується тільки місцева анестезія.
  • Методика визнана і схвалена фахівцями Європи.

Інструментарій та оснащення

Під час проведення забору аутотрансплантата хірург використовує спеціальну канюль діаметром 1,5-2 мм. Після чого за допомогою фільтрів і центрифуги проводиться очистка жирових тканин від анестетиків і частинок крові, і, перетворення біоматеріалу в однорідну емульсію. По завершенню ліпофілінга накладається хірургічний пластир і стерильна пов'язка.

Результат ліпофілінга

Завдяки ліпофілінгу можна надати своєму тілу бажаний вид, продовжити молодість, позбувшись від зморшок і надати обличчю більш життєвий вид без використання синтетичних препаратів.

Зміни після проведеної процедури будуть помітні відразу.

З огляду на, що не всі жирові клітини приживаються, про кінцевий результат можна судити тільки по закінченню 3-6 місяців. Для збереження бажаного ефекту через 3-4 тижні проводять коригувальні ін'єкції.у

Післяопераційний і відновний періоди

По завершенню ліпофілінга пацієнт може їхати додому через кілька годин. Якщо корекція торкнулася великі ділянки тіла, фахівці рекомендують все ж провести добу в стаціонарі.

На етапі післяопераційного і відновного періоду в опрацьованих зонах спостерігаються набряки та синці, які проходять протягом 7-10 днів. Може відчуватися хворобливість в зонах проведення корекції, свербіж. Всі точки оперативного втручання - проколи, затягуються і гояться. Рекомендується знизити фізичні навантаження в перший місяць після операції, відмовитися від гарячих ванн і перебування на сонці. В іншому пацієнт може повернутися до свого звичайного режиму життя.

Питання

Скільки часу займає процедура?

Ліпофілінг в середньому займає не більше однієї години. Але витрачений час може варіюватися в залежності від кількості коректованих областей і їх площі.

Як довго тримається результат після ліпофілінга?

Все індивідуально. Результат після ліпофілінга особи залишається не менше трьох років. Груди тримає задану форму набагато довше. Це пов'язано з м'язовою активністю зазначених зон. При правильному догляді і дотриманні всіх рекомендацій результат може залишитися на все життя. У деяких випадках, пов'язаних, наприклад, різким схудненням і, навпаки, набором ваги ефект може стати менш помітним.

Як вирівнюють ноги за допомогою ліпофілінга?

Під час проведення ліпофілінга гомілки хірург збільшує обсяг литок рівно до тих пір, поки не буде отриманий необхідний результат - рівні й стрункі ніжки.

Які є протипоказання для проведення ліпофілінга?

Як і при будь-якому оперативному втручанні, протипоказаннями є захворювання серцево-судинної системи, інфекційні хвороби, розлади психіки, цукровий діабет, гострі і хронічні патології.

Чи можна після ліпофілінга ходити в лазню?

Після ліпофілінга бажано уникати температурних перепадів протягом періоду відновлення. По завершенню реабілітації, через 2-3 тижні, це задоволення вже можна собі дозволити.

Основна інформація про липофилинг

Показання

Асиметрія особи, старіння, опущення контурів особи і тіла, мімічні зморшки

Результат

Корекція рис обличчя і контурів тіла зі збереженням природного зовнішнього вигляду

До операції

Мімічні зморшки, маленькі груди або неоднакова груди, в'ялість шкіри, викликана віковими змінами, розпливчаста лінія талії, сідниць

Після операції

Моложаве природне обличчя, об'ємні губи, груди, чіткий контур стегон і сідниць, рівні стрункі ноги


Переваги методу

Відсутність алергічних реакцій, легка переносимість процедури, не має вікових обмежень, природний результат

Може поєднуватися

Блефаропластика, підтяжка


Інструментарій і оснащення

Канюль діаметром 1,5-2 мм, спеціальний пластиковий шприц, апарат для зберігання і фільтрації біоматеріалу

Анестезія

Місцева ТАК
Загальний наркоз У випадку необхідності

Терміни госпіталізації

Стаціонар

Кілька годин, іноді одну добу

Повернення до активної діяльності

7-10 днів

Повне відновлення

2-3 тижні


Протипоказання

протипоказаннями є захворювання серцево-судинної системи, інфекційні хвороби, розлади психіки, цукровий діабет, гострі і хронічні патології

Відгуки

Cпециалисты направления

Петах Андрій Василійович

Пластичний хірург, . Лікар першої категорії. Кандидат медичних наук

Гришин Євген Леонідович

Хірург вищої категорії 22-річний досвід роботи

Трембач Олександр Михайлович

Онкохірург, пластичний хірург, Кандидат медичних наук, Лікар вищої категорії

Лавриненко Наталія Миколаївни

Пластичний хірург, косметолог

Звездиліна Людмила Стратонівна

Анестезіолог, лікар вищої категорії досвід роботи понад 20 років роботи

Гармаш Наталія Анатоліївна

Старша медсестра

Переваги клініки «РомиТаль»

Величезний досвід і професіоналізм фахівців клініки дозволять відчути себе в надійних руках, звести до мінімуму можливі ризики і побачити бажаний результат. Хірурги клініки «Роміталь» в кожному випадку шукають індивідуальний підхід. Тому вже на етапі консультації можна отримати розгорнуті рекомендації