Що таке корекція рубців і шрамів

Рубці і шрами на тілі є у кожної людини. Вони виникають в результаті травм або залишаються після хірургічних операцій і є утворення, що виникають на місці заживання розрізів. Зазвичай виділяються на тлі інших ділянок шкіри шорсткістю і відсутністю волосяного покриву. Корекція рубців і шрамів дозволяє розгладити їх або зробити менш помітними на поверхні шкіри.

Хто потребує корекції рубців і шрамів

Знаходяться на обличчі або відкритій ділянці тіла рубці і шрами створюють дискомфорт людині, який починає соромитися свого тіла і комплексує. В такому випадку є необхідність проведення корекції рубців і шрамів хірургічним шляхом.

Як виконується корекція рубців і шрамів

Вибір способу видалення шраму залежить від його розміру, місця розташування і бажання пацієнта.

Є кілька методів, як видалити шрам або рубець: лазерне, микродермабразия, вушко підняття, татуаж, силіконові накладки і хірургічне видалення за допомогою накладення косметичного шва.

При лазерному видаленні швів і рубців процедура триває 20-30 хвилин при місцевій анестезії і хірург послідовно видаляє лазерним променем клітини рубцевої тканини. При цьому, на ділянці шкіри відбувається синтез колагену і еластину.

Найскладніша операція - це хірургічне видалення рубців, яке проводиться під місцевою або загальної анестезії. Хірург січуть рубець і видаляє його, а потім зіставляє, як можна акуратніше, краї рани і накладає косметичний шов. Через 3-4 дні шви знімаються, і на місці рубця з'являється ледве помітний тонкий шов. При великій території висічення застосовується аутотрансплантация - пересадка здорового ділянки шкіри пацієнта на місце видалення рубця.

Переваги операції

Операція по корекції рубців і шрамів проводиться швидко і комфортно, найсучаснішим медичним обладнанням та досвідченими хірургами. Після хірургічного втручання на місці рубця або шраму практично не залишається слідів і людина отримує задоволення від виду своєї нормальної шкіри.

Інструментарій та оснащення

Під час операції використовуються хірургічні інструменти, лазер і шовний матеріал.

Результат корекції рубців і шрамів

Операція дозволяє позбутися від некрасивих або навіть страшних на вигляд ділянок шкіри, що з'явилися після травми або хірургічного втручання. Шкіра стає гладкою і природною.

Післяопераційний і відновний періоди

В результаті лазерного видалення рубця можлива набряклість шкіри, почервоніння і утворення невеликих кірочок, які зникають через 3 дні. Після видалення рубця хірургічним шляхом теж формується кірочка, яку не можна зривати ні в якому разі. Реабілітаційний період триває 5-7 днів, в цей час можна відвідувати фізіо- косметологічний кабінет і виконувати всі рекомендації лікаря. 1 місяць можна ходити в солярій, протягом тижня відвідувати баню, сауну і басейн.

Питання

Чи можна видалити старий рубець?

Так, можна, якщо навіть він уже давній. Якщо він занадто великий, ми можемо на місце рубця встановити імплантат з Вашої ж шкіри. Операції завжди успішні і результат Вам сподобається

Чи боляче видаляти шрам?

Ні, не боляче, тому що будь-яке видалення рубців або шрамів проходить із застосуванням анестезії. Після операції виникають хворобливі відчуття, але можна приймати знеболювальне, якщо пацієнт не витримує болю.

Основна інформація про корекцію рубців і шрамів

Показання

Присутність на відкритій ділянці шкіри рубці або шрамів, що виникли в результаті травми або операції

Результат

Шкіра стає гладкою і приймає природний вигляд

До операції

Негарний на вигляд і шорсткий на дотик рубець на шкірі

Після операції

Чистий і гладка шкіра


Переваги методу

Метод дозволяє позбутися від некрасивих рубців і шрамів, роблячи поверхню шкіри гладкою і природно красивою

Може поєднуватися

Аутотрансплантація


Інструментарій і оснащення

Хірургічні інструменти для пластичних операцій, лазер, шовний матеріал

Час проведення

Продолжительность процедуры

від 20-30 хвилин

Анестезія

Місцева ТАК
Загальний наркоз НІ

Терміни госпіталізації

Стаціонар

1-2 дні

Повернення до активної діяльності

5-7 днів

Повне відновлення

1 місяць


Відгуки

Cпециалисты направления

Петах Андрій Василійович

Пластичний хірург, флеболог. Лікар першої категорії. Кандидат медичних наук

Компаниец Анатолий Олегович

Пластическая хирургия, ринопластика

Лозян Игорь Владимирович

Кандидат медицинских наук, врач-хирург высшей категории, действительный член Украинского общества эстетических пластических хирургов (USAPS).

Переваги клініки «РомиТаль»

Хірурги клініки «Роміталь» можуть виконувати процедури з видалення шрамів і рубців - від лазерного методу до хірургічного втручання. Висококваліфіковані фахівці з великим досвідом подібних операцій допоможуть позбутися від маленьких і великих шрамів, і шкіра пацієнта стане природною і гладкою