Що таке потовщення статевого члена

Під час операції по потовщення статевого члена під шкіру пеніса вводиться власний жир пацієнта або тканини з інших частин тіла, розмір члена збільшується, що дає можливість чоловікові відчути себе впевненіше.

Хто потребує потовщення статевого члена

Медичні показання для проведення операції по потовщення статевого органу, невизначені. Досить часто до пластичних хірургів з проханням про потовщення статевого члена звертаються чоловіки, незадоволені якістю одержуваних відчуттів під час сексу. Причиною може бути і те, що чоловік хоче збільшити свій статевий орган заради фактора додаткової ерогенної стимуляції.

Як виконується потовщення статевого члена

Зазвичай потовщення пеніса проводять з його подовженням, тому що розмір вводяться тканин або жиру повинен відповідати розміру висячої частини пеніса, який вже витягнуть на максимальну довжину. Під шкіру імплантують жирову або м'язову тканину пацієнта, різноманітні гелі та синтетичні матеріали. При цьому, для потовщення статевого члена застосовується ліпофилинг - найефективніший метод, який проводиться за допомогою ліпосакції лобка пацієнта. Жирова тканина, отримана таким чином, обробляється за допомогою спеціальної методики та, потім, шприцом її вводять через розріз під шкіру пеніса вздовж всієї стовбурової частини для збільшення його обсягу. При цьому моделюють рівномірність її розподілу уздовж органу. Результат операції тримається близько двох років, потім її можна повторити.

Нові дослідження по застосуванню синтетичних імплантатів дозволяють отримати через 3-6 місяців власну тканину під шкірою пеніса. Виділена з крові пацієнта клітинна культура вводиться під шкіру статевого органу на потовщеній матриці і культура тканин з часом проростає крізь неї. Матриця розчиняється, а виникла сполучна тканина потовщує статевий орган на необхідну величину.

Переваги операції

Особливі технології по збільшенню статевого члена забезпечують його подовження до 4 см. Пластика шкірно-жирових елементів і зв'язок призводить до збільшення обсягу пеніса, що дозволяє чоловікові отримати статевий орган потрібної величини. Особливих видимих швів і рубців на шкірі не залишається, крім того, ця процедура відрізняється малою травматичністю і невеликим ризиком ускладнень.

Інструментарій та оснащення

Для операції застосовуються хірургічні інструменти і високоякісний шовний матеріал.

Результат потовщення статевого члена

В результаті операції товщина статевого члена збільшується на 2,5-3 см, що є хорошим показником. Головне, чого не повинно бути - деформації контурів і вибухання трансплантата.

Післяопераційний і відновний період

У стаціонарі пацієнт знаходиться 1-2 дні, в цей час лікар спостерігає за станом статевого члена і проводить необхідні процедури. Чоловік не може займатися фізичними вправами близько місяця, а вести статеве життя можна тільки через 2 місяці. Дотримання пацієнтом всіх запропонованих рекомендацій дозволяє отримати хороший результат без ускладнень.

Питання

Чи можна отримати такий статевий член, який я хочу?

Іноді реальний результат може не відповідати очікуваному, і ви повинні знати, що при значному потовщенні статевого члена виникає ризик ускладнень, аж до втрати чутливості і ерекції.

Чи можливе одержання результату без ускладнень?

При виконанні всіх умов і рекомендацій лікаря, результат потовщення статевого члена радує пацієнта і надалі сексуальне життя наповнюється новими фарбами.

Основна інформація про потовщення статевого члена

Показання

Медичних показань до потовщення не буває, все залежить від емоційного стану чоловіки

Результат

Потовщення на 2,5-3 см об'єму статевого члена

До операції

Звичайний або тонкий статевий орган

Після операції

Збільшений в діаметрі статевий орган


Переваги методу

Відрізняється швидкістю і малою травматичністю, не видно рубців і швів

Може поєднуватися

Подовження і збільшення статевого члена, ліпосакція


Інструментарій і оснащення

Хірургічні інструменти для пластичних операцій, шовний матеріал

Анестезія

Місцева НІ
Загальний наркоз ТАК

Терміни госпіталізації

Стаціонар

1-2 дні

Повернення до активної діяльності

1-2 тижні

Повне відновлення

1-2 місяці


Відгуки

Cпециалисты направления

Петах Андрій Василійович

Пластичний хірург, флеболог. Лікар першої категорії. Кандидат медичних наук

Компаниец Анатолий Олегович

Пластическая хирургия, ринопластика

Лозян Игорь Владимирович

Кандидат медицинских наук, врач-хирург высшей категории, действительный член Украинского общества эстетических пластических хирургов (USAPS).

Переваги клініки «РомиТаль»

У клініці «Роміталь» за 20 років роботи кваліфікованими хірургами проведено сотні пластичних операцій, серед яких значне місце займають операції за рішенням інтимних проблем. Під час оперативного втручання і в наступний реабілітаційний період пацієнти знаходяться під постійним наглядом досвідченого медичного персоналу