Що таке пластика короткої вуздечки

«Коротка вуздечка» означає, що між головкою статевого члена і крайньою плоттю знаходиться маленька поздовжня шкірна складка, що заважає нормальному виходу головки члена під час статевого акту. Тому, досить часто до пластичних хірургів звертаються за допомогою для підрізання цієї складки шкіри.

Кому показана пластика короткої вуздечки

Порушення нормальної роботи вуздечки може бути через вродженої патології органу або виникло в результаті механічної травми.
Ця проблема виявляється в ранньому віці при обстеженні у педіатра, але підрізання короткої вуздечки відбувається зазвичай на початку активного статевого життя. Під час статевого акту в чоловіка виникають больові відчуття при оголенні головки члена, тому що деформується шкірний покрив вуздечки, і вона може розірватися сама з болем і кровотечею. Також, при короткій шкірній складці може бути неприродний нахил члена під час ерекції, що теж приносить незручності. Тому, при таких аномаліях розвитку статевого органу і потрібно корекційна операція по пластиці короткої вуздечки.

Як виконується пластика короткої вуздечки

Під час операції Френулотомія використовується місцеве знеболення. Процес триває від 10 до 20 хвилин, під час яких лікар-андролог за допомогою лазера робить поперечний розтин вуздечки крайньої плоті, а потім вшивають шкіру в поздовжньому напрямку. На пенісі можуть залишитися кілька рубців, які швидко заживають. Виниклий після операції дискомфорт швидко зникає і статевий член через деякий час починає нормально функціонувати.

Переваги пластики короткої вуздечки

Пластика вуздечки проводиться швидко, безболісно, без травм і подальших запальних процесів. Ефект зберігається на все життя.

Інструментарій і оснащення

Під час операції застосовуються хірургічні інструменти, лазер і високоякісний шовний матеріал.

Результат пластики короткої вуздечки

В результаті пластики вуздечки відновлюється нормальна робота статевого члена з безболісним виходом головки під час ерекції, шви заживають швидко і розсмоктуються без наслідків.

Післяопераційний і відновний період

Відразу ж після операції пацієнт може піти з клініки, але на наступний день він обов'язково повинен прийти на огляд до лікаря. Після зняття захисної пов'язки, за членом потрібно доглядати за допомогою мила і води. Два тижні не можна напружуватися фізично і для зниження больових відчуттів можна приймати препарати, але тільки за призначенням лікаря. У цей час потрібно користуватися загоючими мазями і дотримуватися особистої гігієни. Зняття швів відбувається на 7-й день після операції, а статевим життям можна займатися через три тижні.

Питання

Як швидко можна зробити операцію по підрізання короткої вуздечки?

Лікар повинен оглянути пацієнта, визначити проблему, дізнатися про протипоказання і, якщо все нормально, пластику короткої вуздечки можна зробити відразу ж. Але потрібно записатися заздалегідь на консультацію до хірурга.

Чи бувають якісь ускладнення після операції?

Звичайно, при хірургічному втручанні може статися кровотеча. Але, в зоні крайній вуздечки немає великих кровоносних судин, тому тут не виникає кровотеч при висіченні шкіряної складки. А, при виконанні всіх розпоряджень лікаря пацієнтом, можливість інфекції вкрай мала.

Основна інформація про пластик короткої вуздечки

Показання

Коротка шкіряна складка між головкою статевого члена і крайньої

плоттю, що заважає виходу головки і нормальної ерекції під час

статевого акту

Результат

Зроблена пластика вуздечки і відновлена робота статевого члена

До операції

Чи не виходить головка члена, викривляється статевий орган

Після операції

Нормальний стан статевого органу під час ерекції


Переваги методу

Швидкість операції, без травм і побічних явищ

Може поєднуватися

З обрізанням крайньої плоті


Інструментарій і оснащення

Хірургічні інструменти для пластичних операцій, лазер, шовний матеріал

Час проведення

Продолжительность процедуры

10-20 хвилин

Анестезія

Місцева ТАК
Загальний наркоз НІ

Терміни госпіталізації

Стаціонар

15-20 хвилин

Повернення до активної діяльності

2 недели

Повне відновлення

3 тижні


Ціни

Услуга Цена, грн
Пластика короткой уздечки 4 000

Cпециалисты направления

Петах Андрій Василійович

Пластичний хірург, флеболог. Лікар першої категорії. Кандидат медичних наук

Компаниец Анатолий Олегович

Пластическая хирургия, ринопластика

Лозян Игорь Владимирович

Кандидат медицинских наук, врач-хирург высшей категории, действительный член Украинского общества эстетических пластических хирургов (USAPS).

Переваги клініки «РомиТаль»

У клініці «Роміталь» можна зручно і без проблем пройти обстеження, а потім і

операцію з пластики короткої вуздечки. Фахівці клініки - досвідчені хірурги з

хорошою репутацією. Устаткування, що застосовується при операціях, сучасне і

якісне. Операції проводяться на високому рівні і завершуються успішно.

 

Пластика короткої вуздечки

«Коротка вуздечка» означає, що між головкою статевого члена і крайньою плоттю знаходиться маленька поздовжня шкірна складка, що заважає нормальному виходу головки члена під час статевого акту. Тому, досить часто до пластичних хірургів звертаються за допомогою для підрізання цієї складки шкіри.