Що таке пластика піхви

Пластика піхви має ще назви вагінопластіка, кольпорафія і перінеопластіка. Дана операція має на увазі під собою кілька процедур:
1. Звуження або розширення стінок піхви (в залежності від проблеми)
2. Усунення розтягувань і інших пошкоджень жіночих статевих органів
3. Зміцнення м'язів тазового дна
4. Усунення вроджених дефектів піхви
5. Відновлення зниженою еластичності тканин
6. Усунення симптомів стресового нетримання сечі і пролапсу сечового міхура
Одна з основних проблем, з-за яких рекомендується пластика піхви - опущення стінок піхви, яке проявляється в неправильному розташуванні органів малого таза при ослабленні м'язів черевної області і тазового дна.
Фактори, що сприяють виникненню подібних опущень:

 • Вроджена аномалія.
 • Ускладнення після пологів.
 • Довгі, важкі, травматичні пологи.
 • Народження крупної дитини.
 • Повторні або численні пологи.
 • Видалення матки.
 • Важка фізична праця.
 • Дисплазія сполучної тканини.
 • Травми тазових органів.
 • Гормональні зміни.
 • Частий кашель, хронічний запор, які підвищують внутрішньочеревний тиск.

Крім того, ще однією з основних причин вдатися до пластики піхви є збільшення входу в піхву, яке з'являється переважно після природних пологів.
Після даної процедури Ваше інтимне життя заграє новими фарбами.

Кому показана пластика піхви

Показаннями до проведення даної операції є:

 • розтягнення м'язів піхви;
 • розриви стінок піхви;
 • випадання стінок піхви і матки;
 • розсічення промежини при пологах;
 • опущення сечового міхура;
 • зниження сексуальної чутливості.

Пластика статевих губ і опущення стінок піхви призначається для вирішення медичних завдань, а також з естетичних міркувань. Дана операція показана для усунення сексуальних проблем, які виникають через збільшення піхви після народження дитини.

Як робиться пластика піхви

Ми проводимо перінеопластику:

 • Класичну,
 • Лазерну,
 • Ниткову.

Стек гілок метод малоінвазивна процедура ( «VaginalNarrower»), відноситься до найбільш перспективних методів перінеопластікі, ефективна на початкових стадіях розвитку пролапсу. Як і лазеротерапія, є альтернативою хірургічним операціям. За допомогою підтяжки вагінальних стінок капролактоновимі і полідіоксаноновимі нитками (шовний матеріал), вдається гармонізувати природну анатомію органів малого таза.

Кольпорафія буває передній і задній.

Операції складається з трьох основних етапів:

 • січуть провисаючу ділянку стінки піхви;
 • зшиваються м'язи промежини;
 • накладаються шви на шкіру промежини і слизову піхви.

Приблизно на сьому добу знімаються операційні шви.

Переваги пластики піхви

Пластика піхви:

 1. коригує розмір або обсяг піхви
 2. усуває дефекти і відновити нормальні анатомічні параметри
 3. покращує сексуальні функції
 4. триває 60-90 хвилин
 5. реабілітація займає 2 місяці

Наші гінекологи мають великий досвід вирішення делікатних жіночих проблем. Ми гарантуємо повну конфіденційність звернення і знаходження в клініці.

Інструментарій і оснащення

Для проведення пластики піхви використовується різноманітне хірургічне обладнання. Серед них є хірургічні нитки (шовний матеріал), ножиці, щипці, лазер і інші. Вибір обладнання залежить від обраної концепції операції.

Результат від пластики піхви

Крім всіх вищеописаних достоїнств даної процедури, пластика піхви додатково посилить ефект виправлення розмірів малих статевих губ і поліпшить кровопостачання інтимної зони.
Лікарі нашої клініки допоможуть вам змінити своє тіло і отримати той вид, який ви вважаєте максимально естетичним і привабливим. Записатися на консультацію до фахівців можна за телефонами, вказаними на сайті.

Післяопераційний і відновний періоди

Перші 2-е діб Ви проведете в палаті інтенсивної терапії. Бажано в перший тиждень дотримуватися постільного режиму, а в разі сильних болів, потрібно приймати знеболюючі препарати. В ході реабілітації область промежини слід обробляти антисептичним розчином. Вагінопластика відноситься до категорії серйозних оперативних втручань. Операцію проводять поблизу сечового міхура і прямої кишки. Саме тому слід дотримуватися всіх рекомендацій лікаря.
Протягом двох місяців під забороною:

 • Відвідування лазні і сауни.
 • Статеве життя.
 • Фізичні навантаження.

Питання

Які існують протипоказання до даної процедури?


Протипоказаннями до даної процедури є такі чинники:

 • запальні гінекологічні захворювання;
 • цукровий діабет;
 • захворювання психічного характеру;
 • серцева недостатність;
 • доброякісні або злоякісні новоутворення.


При проведенні операції чи буду я в свідомості?


Вагінопластика проводиться під загальною анестезією і триває приблизно 60-90 хвилин.
Основна інформація про пластик піхви

 1. Показання. Розтягнення м'язів піхви; розриви стінок піхви; випадання стінок піхви і матки; розсічення промежини при пологах; опущення сечового міхура; зниження сексуальної чутливості.
 2. Результат. До операції: Звуження або розширення стінок піхви; розтягування і інших пошкодження жіночих статевих органів; слабкі м'язів тазового дна; вроджені дефекти піхви; знижена еластичність тканин; стресове нетримання сечі і пролапс сечового міхура. Після операції: відсутність всіх вищеописаних симптомів, коригується розмір або обсяг піхви; усуваються дефекти і відновлюються нормальні анатомічні параметри; поліпшуються сексуальні функції.
 3. Переваги методу. Не дивлячись на обраний тип операції, пластика піхви характеризується повною безпекою, швидкістю проведення та відмінним результатом.
 4. Чи може поєднуватися. Пластика піхви може проводитися із застосуванням безлічі спільних дій. Таким чином, в ході даної операції можна поєднати, розширення / звуження стінок піхви, Гіменопластика (відновлення дівочої пліви) і інші різні втручання. Все обмовляється строго в індивідуальному порядку і з дозволу лікаря.
 5. Інструментарій і оснащення. Залежно від обраного типу операції, проводити її можуть декількома методами. Від цього і залежить інструментарій та оснащення. Найкращий метод вибере ваш лікуючий лікар, виходячи з ваших особливостей і побажань.
 6. Час проведення. Операція пластика піхви тривати 60-90 хвилин.
 7. Анестезія. Місцева - так. Загальний наркоз - так.
 8. Терміни госпіталізації. Стаціонар - 2 доби. Повернення до активної діяльності - 2 тижні. Повне відновлення - 2 місяці.

Показання

Розтягнення м'язів піхви; розриви стінок піхви; випадання стінок піхви і матки; розсічення промежини при пологах; опущення сечового міхура; зниження сексуальної чутливості

Результат

До операції

Звуження або розширення стінок піхви; розтягування і інших пошкодження жіночих статевих органів; слабких м'язів тазового дна; вроджені дефекти піхви; знижена еластичність тканин; стресове нетримання сечі і пролапс сечового міхура.

Після операції

відсутність усіх вищеописаних симптомів, коригується розмір або обсяг піхви; усуваються дефекти і відновлюються нормальні анатомічні параметри; поліпшуються сексуальні функції.


Переваги методу

Не дивлячись на обраний тип операції, пластика піхви характеризується повною безпекою, швидкістю проведення та відмінним результатом.

Може поєднуватися

Пластика піхви може проводитися із застосуванням безлічі спільних дій. Таким чином, в ході даної операції можна поєднати, розширення / звуження стінок піхви, Гіменопластика (відновлення дівочої пліви) і інші різні втручання. Все обмовляється строго в індивідуальному порядку і з дозволу лікаря.


Інструментарій і оснащення

Залежно від обраного типу операції, проводити її можуть декількома методами. Від цього і залежить інструментарій та оснащення. Найкращий метод вибере ваш лікуючий лікар, виходячи з ваших особливостей і побажань.

Час проведення

Продолжительность процедуры

Операція пластика піхви тривати 60-90 хвилин.

Анестезія

Місцева ТАК
Загальний наркоз ТАК

Терміни госпіталізації

Стаціонар

2 доби

Повернення до активної діяльності

2 тижні

Повне відновлення

2 місяці


Cпециалисты направления

Петах Андрій Василійович

Пластичний хірург, флеболог. Лікар першої категорії. Кандидат медичних наук

Компаниец Анатолий Олегович

Пластическая хирургия, ринопластика

Лозян Игорь Владимирович

Кандидат медицинских наук, врач-хирург высшей категории, действительный член Украинского общества эстетических пластических хирургов (USAPS).

Переваги клініки «РомиТаль»