Що таке обрізання крайньої плоті

Обрізання крайньої плоті (циркумцизія) - висічення або повне видалення крайньої плоті у статевого члена чоловіка. Це вікова традиція у мусульманських народів і іудеїв. Європейці звертаються до таких операцій тільки по віянню моди або ж за потребою. Медичні дослідження показують зниження ракових захворювань статевих органів після циркумцизії як у чоловіків, так і у жінок, які мали з такими чоловіками сексуальні відносини.

Хто потребує обрізання крайньої плоті

З давніх-давен обрізання крайньої плоті проводилося з релігійних причин, але є ще й медичні показання до цієї процедури. За медичними показаннями бувають необхідні випадки позбавлення від хвороб способом хірургічного втручання. Це хвороба парафімоз, коли крайня плоть настільки вузька, що її просто необхідно видалити, щоб зникла біль і виникання набряку навколо пеніса. Інакше може припинитися кровопостачання і почнеться відмирання тканин. Є ще баланопостит - запалення крайньої плоті, викликане інфекцією і, в цьому випадку, теж необхідно обрізання для повного одужання. Баланіт ксеротичниій облітируючий (ВХО) - стан шкіри, що виникає зазвичай у дітей і лікується обрізанням крайньої плоті.

Відео

Як виконується обрізання крайньої плоті

Перед обрізанням необхідна певна підготовка - потрібно збрити волосся на лобку, щоб уникнути попадання інфекції в зону операції. Сама процедура з великою осторогою проводиться протягом 1 години під місцевою анестезією. Знеболююче вводиться в нерви, розташовані біля основи пеніса і, коли воно подіє, тоді операція стає безболісною. На крайньої плоті намічається лінія обрізання, щоб шкіра була відокремлена симетрично і мала естетично привабливий результат. Потім проводиться висічення шкіри і відділення внутрішньої частини крайньої плоті. На рану наноситься пов'язка для захисту від забруднення і запобігання набряку. Використання для процедури обрізання сучасне лазерне обладнання дає можливість більш щадяще і безкровно зробити операцію, точково впливаючи на тканини, не зачіпаючи зайвих зон і не травмуючи їх.

Переваги обрізання крайньої плоті

Обрізання проводиться без болю, в стерильних умовах, якісно і конфіденційно. Застосовувані медикаменти вдвічі скорочують термін реабілітації після видалення крайньої плоті.

Інструментарій та оснащення

Під час операції використовуються хірургічні інструменти і лазер.

Результат обрізання крайньої плоті

Після операції крайня плоть відділяється, і головка статевого члена звільняється від навислих тканин, що полегшує сечовипускання, знижує ризик статевих інфекцій і ракових захворювань, а також покращує якість інтимного життя.

Післяопераційний і відновний період

Для запобігання больових відчуттів протягом трьох днів після обрізання, необхідно приймати знеболююче. Для кращої загоєння рани необхідно дотримуватися правил особистої гігієни, уникати фізичних навантажень протягом тижня і не займатися сексом від 4 до 5 тижнів.

Питання

Як довго проходить реабілітація?

Перевага проведення операції в нашій клініці і полягає в тому, що період реабілітації проходить набагато швидше, ніж в інших лікувальних закладах.


Наскільки все це болісно?

Для проведення оперативного втручання використовують якісну анестезію, а використання лазера дозволяє швидко і без зайвих розрізів закінчити обрізання. Дискомфорт і хворобливі відчуття будуть турбувати деякий час, але можна приймати лікарські препарати.

Основна інформація про обрізання крайньої плоті

Показання

Обрізання роблять з релігійних, косметичним і медичним причин

Результат

Поліпшується якість інтимного життя, знижується ризик інфекційних, венеричних і ракових захворювань

До операції

Нависає крайня плоть

Після операції

Звільнена від крайньої плоті головка члена


Переваги методу

Швидка, безболісна і конфіденційна операція з ефектом довічного дії

Інструментарій і оснащення

Хірургічні інструменти для пластичних операцій, лазер

Час проведення

Продолжительность процедуры

1 година

Анестезія

Місцева ТАК
Загальний наркоз НІ

Терміни госпіталізації

Стаціонар

1 година

Повернення до активної діяльності

1-2 тижні

Повне відновлення

4-5 тижнів


Ціни

Услуга Цена, грн
Обрезание крайней плоти 11 000

Cпециалисты направления

Петах Андрій Василійович

Пластичний хірург, флеболог. Лікар першої категорії. Кандидат медичних наук

Компаниец Анатолий Олегович

Пластическая хирургия, ринопластика

Лозян Игорь Владимирович

Кандидат медицинских наук, врач-хирург высшей категории, действительный член Украинского общества эстетических пластических хирургов (USAPS).

Переваги клініки «РомиТаль»

Обрізання крайньої плоті в клініці «Роміталь» проводиться фахівцями високої кваліфікації, які мають великий досвід проведення таких операцій. Працюючі тут хірурги можуть зробити обрізання якісно і безболісно, з гарантією швидкого загоєння рани. Пластичні операції проводяться за новітніми методиками і з застосуванням найсучаснішого обладнання.