Що таке корекція викривлення статевого члена

Викривлення статевого члена виникає тільки під час ерекції. Така деформація є вродженою чи набутою і відбувається через порушення еластичності або диспропорції структур пеніса. Корекція викривлення статевого члена досить складний процес, який в умовах сучасних клінік дає позитивний результат.

Хто потребує корекції викривлення статевого члена

Вроджені випадки викривлення статевого члена виникають через недорозвинення білкову оболонку печеристих тіл статевого члена, яка з одного боку буває коротше, ніж з іншого.

Придбане викривлення може виникнути в результаті хвороби Пейроні, коли в білкову оболонку печеристих тіл пеніса з'являються щільні специфічні бляшки.

Також викривлення може статися:

  • при введенні під шкіру пеніса різних сторонніх речовин для його збільшення - мазей, гелів, паст;
  • наявність рубців після запалення або каверніта статевого члена;
  • після травм або поранень пеніса.

Всі ці фактори призводять пацієнтів в клініку для випрямлення хірургічним шляхом найважливішого для чоловіка органу.

Як виконується корекція викривлення статевого члена

При природженому викривленні статевого члена хірург робить укорочення білкової оболонки на стороні, протилежне викривлення і, таким чином, відновлює її симетрію.

Використовують ще методику накладення складки з матеріалу що не розсмоктується, за допомогою спеціальних швів на білкову оболонку або еліпсове висічення ділянок білкову оболонку на протилежне викривлення стороні. Ці методи теж сприяють випрямляння статевого члена.

Операція, щоб випрямити статевий орган при хворобі Пейроні, триває 2,5-3 години при загальній анестезії. За цей час хірург січе бляшки Пейроні та заміщає просвіт в білкову оболонку пластичним матеріалом, в якості якого може використовуватися власна вена пацієнта, шкіра або фасція, а також синтетичний матеріал типу Gore-Tex і біологічний матеріал, здатний проростати в тканини людини зі збереженням своїх розмірів. В результаті такої операції статевий член не тільки випрямляється, але і подовжується, що стає додатковим плюсом для пацієнта.

При важких рубцевих змінах печеристих тканини і супутньої еректильної дисфункції можливо випрямлення статевого члена за допомогою фалло протезування.

Переваги операції

Така пластична операція на статевому члені проводиться в комфортних умовах, з використанням найсучасніших методів, а результат приносить пацієнтові полегшення в моральному плані і дає можливість відчути себе справжнім чоловіком в фізичному.

Інструментарій та оснащення

Під час операції використовуються хірургічні інструменти і розсмоктується шовний матеріал.

Результат корекція викривлення статевого члена

В результаті операції відбувається випрямлення статевого члена і цей ефект закріплюється надовго, що сприяє нормальному статевому життю пацієнта.

Післяопераційний і відновний період

Проста операція по видаленню білкову оболонку і накладенню швів на неї проводиться амбулаторно з місцевою анестезією, тому пацієнт може відразу ж після неї піти додому, приходити на огляди і дотримуватися гігієни. Складні операції випрямлення статевого члена проводяться під загальним наркозом, тому пацієнт знаходиться в стаціонарі 2-3 дні. При виникаючій болі необхідно приймати знеболюючі ліки. Набряк статевого органу проходить з часом, але статеве життя не можна починати раніше, ніж через 1,5 місяці.

Питання

Як довго проходить реабілітація?

Залежно від складності операції, реабілітація може становити 2-3 тижні або ж 5-6 тижнів. Цей час необхідний для повного загоєння швів і розрізів та відновлення працездатності статевого органу.

Які ускладнення можуть бути після того, як випрямити статевий орган?

Після операції необхідно дотримуватися всіх розпоряджень лікаря, інакше можуть з'явитися кровотечі, інфекції та рана буде погано гоїтися. Досвідчений хірург зазвичай не допускає ніяких ускладнень з його боку, і він зобов'язаний розповісти про всі переваги і недоліки такої операції.

Основна інформація про корекцію викривлення статевого члена

Показання

Викривлення статевого члена під час ерекції в результаті вродженого дефекту або придбаного через хворобу або травми

Результат

Випрямлення статевого члена і нормалізація сексуального життя чоловіка

До операції

Викривлений статевий член

Після операції

Виглядає природно випрямленою


Переваги методу

Операція проводиться в комфортних умовах в спеціалізованій клініці, досвідчені хірурги роблять корекцію викривлення статевого члена з результатом тривалої дії

Може поєднуватися

Обрізання крайньої плоті


Інструментарій і оснащення

Хірургічні інструменти для пластичних операцій, що розсмоктується шовний матеріал

Час проведення

Продолжительность процедуры

2,5-3 години

Анестезія

Місцева ТАК
Загальний наркоз ТАК

Терміни госпіталізації

Стаціонар

2-3 дні

Повернення до активної діяльності

2-3 тижні

Повне відновлення

6-7 тижні


Відгуки

Ціни

Cпециалисты направления

Петах Андрій Василійович

Пластичний хірург, флеболог. Лікар першої категорії. Кандидат медичних наук

Компаниец Анатолий Олегович

Пластическая хирургия, ринопластика

Лозян Игорь Владимирович

Кандидат медицинских наук, врач-хирург высшей категории, действительный член Украинского общества эстетических пластических хирургов (USAPS).

Переваги клініки «РомиТаль»

Фахівці клініки «Роміталь» проводять корекції викривлення статевого члена різної складності. Їх знання і вміння відомі в світі медицини і підтверджуються дипломами кандидатів і докторів медичних наук, а також сертифікатами, отриманими в зарубіжних клініках пластичної хірургії