Що таке висічення кліторного капюшона

Висічення капюшона клітора роблять для посилення жіночого сексуального переживання і отримання більш сильного оргазму. Операція видалення кліторного капюшона - досить інтимна і до неї вдаються, в основному, жінки, які бажають отримувати максимальну насолоду від статевого акту.

Кому показано висічення кліторного капюшона

До пластиці клітора можуть звертатися жінки з проблемою поганого оргазму через маленького розміру клітора; занадто великого клітора, що викликає неприємні відчуття під час руху або аноргазмию; підвищеної складчастості капюшона або наявністю рубців.

Як виконується висічення кліторного капюшона

Метою операції по видаленню капюшона клітора є видалення складок шкіри, що закривають клітор. Оголений клітор доступніший для дотику і, як наслідок, у жінки з'являється більше шансів отримати кліторний оргазм при статевому акті.
До операції хірург обов'язково проводить дослідження чутливості до температури тканин в районі клітора і його самого для визначення зони операції. Сама операція триває від 60 до 90 хвилин під місцевим або загальним наркозом. За цей час віддаляється частина шкіри, що закриває клітор для його оголення. Розріз роблять максимально далеко від головки клітора для безпеки нервових закінчень. Потім накладаються шви.

Переваги висічення кліторного капюшона

Оголення клітора може буквально змінити життя жінки і дасть їй можливість відчути повноцінний оргазм.

Інструментарій та оснащення

Хірургічні інструменти, шовний матеріал.

Результат видалення кліторного капюшона

Що б помітити позитивний ефект після операції слід почекати 1-1,5 місяці. В результаті операції клітор жінки оголюється і вона позбавляється від неприємних відчуттів, якщо оперативне втручання проводилось за медичними показаннями. Або ж підвищується її чуттєвість під час статевих актів.

Післяопераційний та відновний період

Відразу ж після операції відчуваються больові відчуття, і для їх зняття необхідно буде приймати знеболююче. На роботу можна виходити вже на 2-3 день після операції. В
Протягом 2-3 тижнів потрібно ретельно стежити за гігієною прооперованого місця, зазвичай додатково хірург прописує анестезуючий гель. Слід виключити статеві акти та мастурбацію, відвідування сауни, басейну, спортзалу і гарячих ванн не менше ніж на 1 місяць.

Питання

Чи допоможе така операція в інтимному житті?

Якщо операція оголення клітора робиться за медичними показаннями, то результат її завжди позитивний, але для збільшення отримання насолоди жінкою вона не завжди дає потрібний результат. Все залежить від нервових закінчень інтимної зони, число яких не збільшується, а може навіть зменшиться.


Коли можна робити операцію?

Не можна робити операцію під час вагітності та лактації, хронічної хвороби або венеричних захворювань. А також при наявності запальних процесів в області таза і статевих органів.

Основна інформація про висічення кліторного капюшона

Показання

Малий розмір клітора, капюшон з великими складками

Результат

Видалення зайвих тканин кліторного капюшона і відкриття клітора

До операції

Не видно клітора через складок капюшона

Після операції

Нормальна форма клітора і кліторного капюшона


Переваги методу

Операція дає можливість жінці жити повноцінним сексуальним життям

Може поєднуватися

Контурна пластика, Лабіопластика, вагінопластика, гіменопластика, хірургічна дефлорація


Інструментарій і оснащення

Хірургічні інструменти для пластичних операцій, шовний матеріал

Час проведення

Продолжительность процедуры

60-90 хвилин

Анестезія

Місцева ТАК
Загальний наркоз ТАК

Терміни госпіталізації

Стаціонар

1 день

Повернення до активної діяльності

2-3 тижні

Повне відновлення

1 місяців


Протипоказання

Вагітність, лактація, хронічні та венеричні хвороби, наявність запальних процесів в області таза і статевих органів

Cпециалисты направления

Петах Андрій Василійович

Пластичний хірург, флеболог. Лікар першої категорії. Кандидат медичних наук

Компаниец Анатолий Олегович

Пластическая хирургия, ринопластика

Лозян Игорь Владимирович

Кандидат медицинских наук, врач-хирург высшей категории, действительный член Украинского общества эстетических пластических хирургов (USAPS).

Переваги клініки «РомиТаль»

Операція інтимної пластики клітора досить специфічна і складна, тому не всі хірурги можуть зробити її. Наші фахівці мають досвід проведення висічення кліторного капюшона, тому, можна без побоювання віддавати себе в руки хірургів клініки «Роміталь».