Що таке лазерна епіляція бікіні повне I (по лінії трусиків, меж'ягодічная складка) і бікіні повне II (по лінії трусиків, лобок)

Для кожної історичної епохи характерні певні еталони краси. На сьогоднішній день, таким еталоном є гладка шкіра з рівною поверхнею. Щоб домогтися такого результату необхідно вдатися до лазерної епіляції.

Однією з найбільш часто епіліруемой зон є зона бікіні. У нашій клініці ви можете вибрати будь-який пакет або окрему послугу епіляції бікіні. Пакети Бікіні повне I (по лінії трусиків, меж'ягодічная складка) і Бікіні повне II (по лінії трусиків, лобок) мають широку популярність, тому що зачіпають найбільш важливі та інтимні зони кожної поважаючої себе жінки. Лазерна епіляція даних зон повністю безболісна і нетравматична.

Кому показана лазерна епіляція бікіні повне I (по лінії трусиків, меж'ягодічная складка) і бікіні повне II (по лінії трусиків, лобок)

Делікатна зона бікіні вимагає постійного догляду. Шкіра в цьому місці чутлива і ніжна. Всі інші методи болючі, а результати недовговічні.

Показаннями до лазерної епіляції зони бікіні є:

 • підвищений ріст волосся
 • незручність від надмірного росту волосся в зоні бікіні
 • врослі волосся
 • чутливість і роздратування
 • чорні точки на шкірі після гоління
 • професії, до яких пред'являються підвищені вимоги з гігієни

Лазерна епіляція найбільш підходить для:

 • клієнтів з підвищеним темпом росту волосся, що викликає дискомфорт
 • людям з чутливою шкірою, схильної до подразнень
 • для усунення проблеми врослого волосся.

Як робиться лазерна епіляція бікіні повне I (по лінії трусиків, меж'ягодічная складка) і бікіні повне II (по лінії трусиків, лобок)

Перед проведенням процедури, доктор проводить дезінфекцію і очищає шкіру від пилу і шкірних виділень. Потім, за вашим бажанням, наноситься знеболюючий крем. В цей час, майстер проводить настройку лазерного обладнання згідно вашим індивідуальним даними і зони дії лазера. Приступаючи до процедури, ви повинні бути розслаблені і при будь-яких неприємних відчуттях повинні повідомляти це лікаря. Після процедури може спостерігатися невелике почервоніння, яке проходить через пару годин після епіляції.

Клієнтам завжди має бути максимально комфортно в нашій клініці. Тому, ми враховуємо всі ваші особливості і побажання.

Переваги лазерної епіляції бікіні повне I (по лінії трусиків, меж'ягодічная складка) і бікіні повне II (по лінії трусиків, лобок)

До переваг даної процедури можна віднести такі фактори:

 • Висока ефективність. Клієнт може оцінити помітний результат вже після першої процедури. Волосків в інтимній зоні стає набагато менше.
 • Відсутність побічних ефектів. Лазерна епіляція вважається безпечною технологією видалення небажаного волосся.
 • Безболісність процедури. Чи не пошкоджується шкіра
 • Невелика тривалість сеансів.
 • Гіпоалергенність. Застосування діодного лазера не викликає алергії.

Інструментарій та оснащення

У нашій клініці РоміТаль для проведення лазерної епіляції ми використовуємо два діодних лазера: Lumenis Light Sheer XC і Lumenis LightSheer Desire. Обидва лазера мають новітню технологію у проведенні маніпуляцій. Це апарати нового покоління, які розроблені американською компанією Lumenis. В даних лазерах є можливість працювати з різними Фототипи шкіри і не залежно від сезону. Перевагами даних лазерів також є надійна робота системи, простота в експлуатації обладнання, абсолютна безболісність процедур за рахунок технології HIT і Відсутність опіків.

Результат лазерної епіляції бікіні повне I (по лінії трусиків, меж'ягодічная складка) і бікіні повне II (по лінії трусиків, лобок)

Відразу ж після першої процедури ви помітите суттєві зміни в своєму волосяному покриві. А після проходження повного курсу, до 97% волосся повністю зникнуть.

Крім того, ви можете розраховувати на довгостроковий результат: якщо дотримуватися рекомендацій лікаря і дотримуватися графіка прийому профілактичних процедур, то про волосся в оброблюваній зоні можна і зовсім забути на 5-7 років.

Відновлювальний період

Після епіляції не можна допускати потрапляння води на шкіру протягом доби. Протягом 2-3 днів потрібно використовувати зволожуючий, живильний крем (наприклад, Бепантен або Пантенол). 3 дня не відвідувати сауни, СПА, не можна приймати гарячу ванну. Протягом 7-10 днів не слід засмагати на сонці. Між сеансами лазерної епіляції допускається тільки гоління.

Питання

Які протипоказання існують для лазерної епіляції?

Протипоказаннями до даної процедури є наступні фактори:

 • Інфекційні захворювання
 • Цукровий діабет (прийом інсуліну)
 • Онкологічні захворювання
 • Захворювання імунної системи
 • дерматологічні захворювання
 • Період вагітності і лактації
 • У разі хірургічного втручання в епіліруемой зону менш ніж за три місяці до процедури

Як підготуватися до лазерної епіляції?

За 1 день до процедури не можна користуватися кремами, лосьйонами, скрабами та іншими засобами в районі епіліруемой зони. За 10-14 днів до проведення процедури не можна відвідувати солярій. У день епіляції - ретельно виголити зону епіляції.

Показання

Підвищений ріст волосся, незручність від надмірного росту волосся в зоні бікіні, врослі волосся, чутливість і роздратування, чорні точки на шкірі після гоління.

Результат

Відсутність до 97% волосся після проходження курсу процедур, підтягнута шкіра в епіліруемой зоні.


Переваги методу

Безболісність процедури. Чи не пошкоджується шкіра. Невелика тривалість сеансів. Гіпоалергенність. Високий і стійкий результат.

Може поєднуватися

З видаленням кров'яної сіточки.


Інструментарій і оснащення

Діодні лазери Lumenis Light Sheer XC і Lumenis LightSheer Desire.

Час проведення

Продолжительность процедуры

Від 20 до 50 хвилин

Анестезія

Місцева ТАК
Загальний наркоз НІ

Cпециалисты направления

Ковальчук Анжеліка Володимирівна

Спеціаліст з лазерної епіляції

Боброва Антоніна Іванівна

Спеціаліст з лазерної епіляції

Пліско Дарія Володимирівна

Дерматолог, спеціаліст з лазерної епіляції

Переваги клініки «РомиТаль»