Що таке лазерне видалення купероза

Виражена капілярна сітка, що виявляється найчастіше в області обличчя, а саме: на щоках, носі, вилицях, отримала назву купероз. Найбільш поширеним і ефективним способом боротьби з цим явищем стала лазерна терапія. Купероз виникає як наслідок порушення кровообігу, недостатньою еластичності судин, їх слабкість.

Кому показано лазерне видалення купероза

Досить часто купероз зустрічається у власників чутливої, тонкої і світлої шкіри.

Широке і глибоке ураження судин куперозом тягне за собою погіршення харчування шкірних покривів поживними речовинами, що в свою чергу ставати до ладу до прискорення процесу старіння шкіри, нездоровому увазі і появи зморшок.

Чоловіки звертаються за вирішенням даної проблеми набагато рідше. Це пов'язано з тим, що купероз і інші судинні патології у сильної половини зустрічається не так часто, як у жінок. У найбільш поширених випадках чоловіки вдаються до лазерної корекції, коли купероз вражає ніс, і навколишні пов'язують це з вживанням алкоголю.

Як виконується лазерне видалення купероза

Лазерний промінь сучасного обладнання проходить крізь поверхневі шари шкірного покриву і впливає тільки на розширені і пошкоджені капіляри, не зачіпаючи при цьому здорові ділянки, він вбирається пігментами крові, розігріваючи її до тих пір, поки не буде досягнута природна електрокоагуляція ( «запаювання») судини. По закінченню двох тижнів «зупинено» судини розпадаються і припиняють своє існування.

В середньому, процедура займає близько 15 хвилин, при великому куперозі може доходити до 40-50 хвилин.

Вбудована система охолодження забезпечує практично повну безболісність проведеної процедури. Іноді, в разі необхідності, шкіру обробляють знеболюючим кремом.

Лазерне видалення купероза протипоказано при наявності онкологічних захворювань, цукрового діабету, хронічній недостатності кровообігу, захворюваннях крові, пов'язаних з її згортанням, туберкульозі, психічних розладах, при перебігу різних запальних процесів, а також при вагітності та в період лактації.

Переваги лазерного видалення купероза

  • Лазерне видалення не залишає пошкоджень на шкірі, пігментації, опіків, шрамів.
  • Процедура дозволяє видалити як поверхневі судини, так і ті, що знаходяться глибше. Такого результату не дозволяє домогтися жодна інша процедура.
  • Завдяки сучасним технологіям видалення куперозу з лазером проходить практично безболісно.
  • Отриманий результат залишається назавжди.

Інструментарій і оснащення

Лазерне видалення куперозу, що проводиться з використанням сучасного лазерного апарату «IPE-Polius» чітко, якісно і практично безболісно, дозволяє очистити шкіру від широкого спектра патологій судин, не залежно від їх діаметра і глибини залягання. У деяких випадках поверхню оброблюваної області покривають знеболюючим кремом.

Результат лазерного видалення купероза

Сучасні технології дозволяють швидко і практично безболісно повернути шкірі здоровий, рівний, і що дуже важливо, природний колір, поліпшити кровообіг і харчування шкірного покриву, а також продовжити молодість свого обличчя.

Післяопераційний і відновний періоди

Протягом декількох годин після лазерної терапії може спостерігатися незначно почервоніння, яке незабаром зникає. Може з'явитися скоринка. Її не можна прибирати самостійно. Фахівці рекомендую покривати зони освіти кірочок Бепантеном або Пантенолом протягом 10-12 днів, після чого вони самостійно зникнуть.

Повний відновний період становить близько трьох місяців.

На деякий час після лазерного видалення куперозу необхідно відмовитися від загоряння на сонці і в солярії, прийняття гарячих ванн, лазні, сауни.

Питання

Серед протипоказань до видалення куперозу лазером вказані різні запальні процеси. Застуда до них теж ставитися?

Так. Всі запальні процеси, які спричиняють або можуть спричинити підвищення температури тіла і зміна показників клінічного аналізу крові за межі допустимих норм.

Чи є вікові обмеження для лазерного видалення куперозу?

Клінічних обмежень немає. Але фахівці рекомендують не видаляти купероз за допомогою лазера раніше 16 років. Це пов'язано з віковими перебудовами підлітків, різким гормональним стрибкам, що може змастити справжню картину перебігу захворювання.

Основна інформація про лазерному видаленні купероза

Показання

Виражені капілярні сітки, зірочки, купероз

Результат

Рівний природний колір шкіри

До операції

Червоні судинні сітки та зірочки на шкірі

Після операції

Поліпшується кровообіг і харчування шкірного покриву, вирівнюється колір, шкіра набуває більш здоровий естетичний вигляд


Переваги методу

Чи не залишає пошкоджень на шкірі, пігментації, опіків, шрамів, дозволяє опрацювати поверхневі і більш глибоко знаходяться судини

Інструментарій і оснащення

Лазерний апарат «IPE-Polius», іноді, знеболюючий крем, сонцезахисний крем

Час проведення

Продолжительность процедуры

від 15 до 40-50 хвилин

Анестезія

Місцева НІ
Загальний наркоз НІ

Терміни госпіталізації

Стаціонар

НІ

Повернення до активної діяльності

Відразу після сеансу

Повне відновлення

Близько 3 місяців


Протипоказання

при наявності онкологічних захворювань, цукрового діабету, хронічній недостатності кровообігу, захворюваннях крові, пов'язаних з її згортанням, туберкульозі, психічних розладах, при перебігу різних запальних процесів, а також при вагітності та в період лактації

Відгуки

Cпециалисты направления

Тупчій Олена Олександрівна

Дерматокосметолог, ін'єкційна косметологія

Компанієць Ірина Анатоліївна

Дерматокосметолог, ін'єкційна косметологія

Пліско Дарія Володимирівна

Дерматолог, спеціаліст з лазерної епіляції

Гармаш Наталія Анатоліївна

Старша медсестра

Переваги клініки «РомиТаль»

Фахівці клініки «Роміталь» допоможуть швидко, ефективно, якісно і на високому професійному рівні повернути шкірі естетичний, здоровий вигляд, а пацієнтові задоволення від отриманого результату